Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ambitne wizażanki część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-09-01, 20:54   #711
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Ambitne wizażanki część V

Cytat:
Napisane przez Undercia Pokaż wiadomość
Parolciu a mierzyłaś? bo ja straszna sierota jestem jeśli chodzi o wszystko, ale o dziwo się nie zabiłam w nich, czuję się jakbym miała zwykłe, normalne adidasy


i też myślałam, że jesteś zakochana
nie mierzyłam. ale ja z moją durną kostką i tak nie wiem czy bym w takich dała radę pochodzić.. wczoraj na weselu byłam na butach na koturnie i już kostka spuchnięta a od skęcenia rok minął oj że ja głupia wtedy to olałam ale mam nadzieję, że w tym roku już na jesien założę swoje ukochane botki koturnowe



nie jestem zakochana po prostu miło mi się czas z C spędza. Ja nawet przez moment nie pomyślałam o nim jako potencjalnymc hłopaku W sumie nie wiem jak sie rozwinie nasza znajomość bo znamy się baardzo mało, ale dużo juz o sobie wiemy. i wiem, że zyskałam kogoś na kogo mogę liczyć. Ale też nieukrywam, że na wakacjach z nim kręciłam Z drugiej strony to nie byłoby w porządku gdybym po 4 latach z J. od razu poleciała do innego No i C. jest za mlody dla mnie



Parole teraz zajmuję się sobą a nie facetami
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora