Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-09-03, 19:13   #2238
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część III

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Tak Ja szczerze polecam ten sklep i właśnie została 3 i 7 UK.




Tak, wczoraj było bardzo zimno. Dziś słoneczko wyszło. Mimo wszystko wcale fajnie nie jest. W sob ma być 28 st u mnie... ciekawe...

Póki co przyszły w końcu moje czarne JPG Są tak samo ładne jak te pomarańczowe. Podeszwa jest też prześwitująca, ale ciemno fioletowa. Lewy but ma trochę luźniejsze paski, (trochę mi lata) jakby był przymierzany częściej itp. Także jakby co da radę je rozciągnać Pachną tak samo jak pomarańczowe
Podobają mi się coraz bardziej

Cytat:
Napisane przez smileofangel Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny mam nie lada zmartwienie na moich nowych różowych kokardach tych cielistych pól transparentnych zrobiły sie przebarwienia od lakieru do paznokci!!! Rozpacz totalna zmywacz do paznokci bez acetonu nic nie dał - nie wiem czy z acetonem coś da i nie popsuje butów :/... Miałam je dziś pierwszy raz na stopach i pierwszy raz mam ten nieszczęsny lakier (wyjątkowo bez top coatu) i nie wiem co robic niby bardzo tego nie widać ale ja widzę w końcu to moje małenstwa... Pomocy - szukałam w wątku ale nic nie znalazłam

Ehh w zalaczeniu zdjęcie mojej małej kolekcji - witam Was wszystkie ciepło
Super kolekcja
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora