Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - szczotka z włosia dzika
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-04, 13:30   #16
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: szczotka z włosia dzika

Cytat:
Napisane przez Grell Pokaż wiadomość
Sprawdzałam wczoraj na allegro i tego rodzaju szczotek jest naprawdę mnóstwo, jakie tylko się chce, ceny też różne. Bardzo chciałabym kupić sobie tego typu szczotkę, ale przez internet jest trudny wybór, bo mnogość produktów, no i nie weźmiesz tego do ręki, nie obejrzysz w realu...
Mam długie do łopatek gęste, średnio kręcone włosy, które lubią się puszyć i plątać. Z tego, co wyczytałam, bardziej wskazana dla mnie byłaby szczotka z włosia z dodatkowymi "pręcikami" z tworzywa sztucznego (plastik?), ułatwiającymi rozczesywanie. Niedawno widziałam tego typu szczotkę w Rossmannie: duża, drewniana, ze szczeciny dzika, wzmocniona dodatkowymi pręcikami zakończonymi kuleczkami do masażu głowy; cena około 26 zł, o ile dobrze pamiętam. Ktoś przetestował? Obawiam się, żeby nie był to jakiś bubel, z drugiej strony... chyba się skuszę. Cena, powiedziałabym, średnia, niezbyt wygórowana. Zainteresowały mnie polecane często szczotki firmy Khaja, ale z przesyłką byłoby już ponad 40 zł, a w portfelu trochę pusto...
A jesteś pewna, że to szczotka właściwa dla Ciebie? Do kręconych nie powinno się używać szczotki...bo się puszą tylko grzebień z szeroko rozstawionymi zębami. Ja mam tylko fale i wolę szczotkę.
Poza tym z dzika może nie rozczesać dobrze b.gęstych włosów - ale jest ona głównie do pielęgnacji.

Pręciki "z tworzywa sztucznego"(chyba brzmi lepiej niż chiński plastik) " do masażu głowy" tak to się teraz nazywa? Dla mnie to pręciki jak w każdej chińskiej szczotce w supermarkecie. Z dzika jest sztywna i dobrze masuje głowę.
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując