Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-05-04, 11:25   #850
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
i jeszcze mgiełka ochronna Avon Exotic Beaches:

Aqua, Cyclopentasiloxane, Polyquaternium-37, dimethicone, phenoxyethanol, parfum, propylene glycol dicaprylate/dicaprate, imidazolidinyl urea, creatine, propylene glycol, peg-150/decyl alcohol/smdi copolymer, ppg-1 trideceth-6, dimethiconol, benzophenone-4, aminomethyl propanol, geraniol, butylphenyl methylpropional, linalool, hexyl cinnamal, limonene, alpha-isomethyl ionone.

Która więc będzei lepsza?? mgiełka Advance Techniques skąłd tu: http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...&postcount=841

Czy EB?
Wpadlam na szybko,na niebiesko silikony,ktore moga stanowic warstwe ochronna+polimer kationowy;bardzo nie podoba mi sie imidazolidinyl urea bo to konserwant,ktory potrafi podrazniac.
Mowiac szczerze,nie wiem przed czym ta mgielka moze chronic

Polyquaternium-37 to polimer kationowy dodawany do odżywek do włosów, produktow do układania włosów, preparatow do koloryzacji włosów, kremow z zawartością AHA, żele i emulsje samoopalające z zawartością DHA, kosmetyki do opalania, kremy i żele z zawartością alkoholu oraz produkty do opatrywania ran zawierające czynne związki kationowe.

phenoxyethanol to konserwant

Jezeli chcesz analizy drugiej rzeczy to poprosze sklad tutaj wraz z opisem,wlosy moga byc chronione przed płowieniem lub zbytnim wyszuszeniem w kontakcie z morska woda.Ale to jedynie moje przypuszczenia podobnie jak z poprzednia mgielka.

Sprawdzam watek na biezaco ale nie mam na tyle czasu by analizowac wszystko na biezaco,staram sie czytac wszystkie posty-moze jak wpadnie L_V to przejrzy reszte i wybaczcie,ze pomijam niektore posty ale wystarczy przeczytac wiekszosc opisow gdzie powielaja sie skladniki by porownac dzialanie

Pozdrawiam
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora