Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kupujemy butki na jesienne smutki, cz. 89
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-09-17, 13:34   #1034
BlueSunshine
Zakorzenienie
 
Avatar BlueSunshine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Białystok/Warszawa
Wiadomości: 3 175
Dot.: Kupujemy butki na jesienne smutki, cz. 89

Cytat:
Napisane przez em_ka90 Pokaż wiadomość
ja akurat mam chorobe lokomocyjną i właśnie jedynie na miejscu kierowcy jej nie mam, więc dla mnie posiadanie prawa jazdy jest idealne poza tym inaczej nie pojechałabym na zakupy bo w mieście nie mam nic co by mnie interesowało a później autokarem czy busem tułać sie z tymi torbami to nie dziękuję
no to widzisz u mnie inaczej jednak, bo ja sklepy takie jak biedronka lidl mam pod nosem, jeden po drugiej stronie ulicy drugi 5 minut piechotka, dwie galerie handlowe też 15 minut spacerkiem spokojnie wszystko w centrum mam pod nosem w zasadzie dlatego nie czuję w sumie jakoś w tym momencie braku prawka, chociaż coraz częściej myślę czy to nie dobry pomysł żeby w końcu się za to jednak wziąć i spróbować chociaż, ale coś nie bardzo mi idzie a i choroby lokomocyjnej na szczęście nie mam..
__________________
Czasami przychodzi taki moment w życiu, kiedy należy przestać przemierzać oceany dla ludzi, którzy nie przeskoczyliby dla nas kałuży..
BlueSunshine jest offline Zgłoś do moderatora