Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czop odchodzi, skurczyk trzyma, to znów poród się zaczyna, mamy IX-X 2013, cz. XXI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-09-18, 14:39   #524
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Czop odchodzi, skurczyk trzyma, to znów poród się zaczyna, mamy IX-X 2013, cz.

Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
W końcu samba i inwersja mają ambicję na BN rodzić
nie mogę no one dwie są już takie biedne i tak mi ich szkoda a ciągle się z nich ktoś śmieje się dobrały we dwie z tego 11 września

Cytat:
Napisane przez misia332 Pokaż wiadomość
moim zdaniem, tak mnie nawet uczyli przy gorączce maluszka czopek z paracetamolem można podać bez zgody lekarza.
własnie przeliczając na mase ciała.
I u mnie babka w aptece nie robiła żadnych problemów, a jeszcze objaśniła jak sobie policzyć i podzielić.
to może rzeczywiście odwiedzę jeszcze jakąś inną aptekę i będę się domagała sprzedania mi tych czopków. Ale jakie polecacie? jakąś konkretną nazwę produktu jak im podam to może nie będą pytań zadawać, bo jak ogólnie poproszę o czopki z paracetamolem to zaraz ciąg pytań a na jaką wagę dziecka itp dajcie jakiś konkretny apteczny produkt i jutro kupię... a herbatkę z kopru to jakąś specjalną się kupuje dla niemowląt czy taką normalną w torebkach i się ją zaparza tak samo jak dorosłemu???
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora