Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czop odchodzi, skurczyk trzyma, to znów poród się zaczyna, mamy IX-X 2013, cz. XXI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-09-18, 14:41   #527
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Czop odchodzi, skurczyk trzyma, to znów poród się zaczyna, mamy IX-X 2013, cz.

Cytat:
Napisane przez karolson Pokaż wiadomość
Kaska a jak logistycznie wyjscie z Mikim do restauracji? Karmilas go gdzies po drodze zmienialas pampa czy byl przygotowany na wyjscie ze zdarzyliscie wrocic?
przygotowane było, nakarmione itd.

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
U nas ciągle zamieszanie,dziadkowie mocno zafascynowani wnusią, wszystko by chcieli przy niej robić. Staramy się odmawiać,ale jak widzimy jak bardzo chcą to wiecie...No ale mam nadzieję,że niedługo im przejdzie, bo wczoraj przy kąpieli było nas pięcioro i jedna mała dziewczynka, która na dodatek wiekszość ciuszków ma za szerokich
nasz tak samo bo długi i chudy jak to lekarka powiedział- długokończynowy po rodzicach
Cytat:
Napisane przez misia332 Pokaż wiadomość
wnikliwa analiza

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Oficjalnie oznajmiam, że moi t. pochodzą z jakiejś innej planety.
Jeszcze się zestresowałam, że z tych nerwów nie wyprodukuję mleka Nachlałam się Melissy i nie stwierdzam deficytów, uf.
znam to moja wraca w sobotę
Cytat:
Napisane przez misia332 Pokaż wiadomość
A co do imienia, wczoraj była u T siostra TŻ, ta która ma być chrzestną, i T zaczeła do niej mówić, żeby ona nam do rozsądku przemówiła, co to za imie pogańskie ten Kornel, ani zdrobnić, ani powiedzieć do niego ładnie i całe życie dziecko będzie cierpieć przez głupią matkę ( tak przeze mnie !!! ).
ja pierdziele
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora