Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czop odchodzi, skurczyk trzyma, to znów poród się zaczyna, mamy IX-X 2013, cz. XXI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-09-18, 14:48   #533
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Czop odchodzi, skurczyk trzyma, to znów poród się zaczyna, mamy IX-X 2013, cz.

Cytat:
Napisane przez papuga_69 Pokaż wiadomość
jedni mówią zeby budzić inni żeby nie.. Sama nie wiem, wydaje mi się ze jak bedzie jadła co 3 h to nic jej nie będzie, jakby była głodna to domagałaby się częściej (tak mi się wydaje)
A przybiera ładnie na wadze?

Antek jak jest głodny to zaczyna wyć jak syrena więc ciężko się nie zorientować czasem je przez 10min czasem ciągnie nawet 20min albo dłużej ale wtedy to już przysypia i wiem że ciągnie tylko żeby być blisko cyca
Moja właśnie rzadko wyje.Raczej tak kwili. Chociaż kilka razy była już chyba zbyt głodna i z kolei ciężko było mi ją przystawić, bo się tak wierciła i denerwowała. Chyba,że to coś innego?:confuse d:

Jutro przyjdzie położna to ją zważy. Drżę na samą myśl, ona jest taka malutka Ale wszyscy doszli do wniosku,że i to ma po moim mężu-on w 41 tc urodził się z wagą 2800, a teraz jaki chłop z niego duży

Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
Wg mnie najlepszy na rynki PL (przetestowała WSZYSTKO na gazy) jest Bobotic.


No ja się wymigałam, miałam skurcz bolesny i młoda na nerw ucisnęła i szłam jak pokraka goniąc Edzika i musiałam mieć niezły grymas bólu na twarzy

Te gaziki są o kant d... potłuc. Jeśli octenisept nie da rady, to zamierzam nabyć spirytus i rozcieńczyć i smarować patyczkiem do uszu.

A czopki glicerynowe mam zawsze
Ale dla mnie, nie dla dziecia.

Nam w szpitalu zalecili nie ruszać pępka (i nie moczyć) a jak będzie się coś działo to Octenisept i gaziki.


A te gazy to co?Że puszcza dużo bączków czy jak coś się w brzuszku tak odzywa?

OMG jak ja mało wiem

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Na brodawki. Niby też nie trzeba jej zmywać przed karmieniem.

Jak dobrzeprzybiera to daj pospać dziecku a sama sobie poleniuchuj a nie
Zobaczymy jak przybrała.A teraz mąż robi obiad, mama prasuje jej ciuszki i mam chwilę dla siebie póki się nie obudzi.





Myśliscie,że mogę łososia z grilla???
__________________
13.09.2013 godz.9.05 - T.

04.02.2016 godz.8.55 - Z.

06.05.2019 godz.10.46 - K.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora