Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czop odchodzi, skurczyk trzyma, to znów poród się zaczyna, mamy IX-X 2013, cz. XXI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-09-18, 15:41   #579
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Czop odchodzi, skurczyk trzyma, to znów poród się zaczyna, mamy IX-X 2013, cz.

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
a daj spokój... rano to jeszcze pół biedy ale wieczorem żeby się ułożyć w łóżku a potem z niego wstać na siku to ja się muszę tak ostękać i osapać jak jakaś rasowa emerytka bo właśnie tak mnie w podbrzuszu coś tam boli i do pachwiny lewej promieniuje mówiłam ginowi o tym ale to normalne i co poradzić trzeba się jeszcze troszkę poturlać i samo minie
O tak, wstawanie na siku to poezja. Ja dodatkowo muszę się napracować aby moje stękanie nie obudziło dziecia ale wiem, że urodzę to zaraz będę za brzuszkiem tęskniła-jak ostatnio.

Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a Pokaż wiadomość
Brochów.
Pokój do porodu rodzinnego + opieka lekarska - 6 piętro- ok,
sala operacyjna po cc+opieka- 4 piętro- ok,
po porodzie+ opieka- 5 piętro żenada (nakryłam pielęgniarkę na kłamstwie, widziałam jak obnoszą się z dziećmi, zagubili moją dokumentację, o wszystko musisz dopytywać, bo jak biorą twoje dziecie na badania słówkiem się nie odezwą czy przybiera na wadze czy nie , co się z małym dzieje).
Ufff to dobrze, że nie Kamińskiego. Bo odczułam tak jakbyś nie była zadowolona i się zlękłam.

Edit. A i dziekuję za odpowiedź dobrze mieć rozeznanie.
Ja co prawda zadowolona byłam z kamińskiego ale kto wie ile się tam zmieniło przez te 2 lata
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora