Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nagie kobiety mojego faceta
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-09-18, 19:15   #3
czarny_kot_czarownicy
Raczkowanie
 
Avatar czarny_kot_czarownicy
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 54
Dot.: Nagie kobiety mojego faceta

Cytat:
Napisane przez jazatroskana Pokaż wiadomość
Powstało chyba setki wątków na temat oglądania nagich zdjęć obcych kobiet przez facetów. Mnóstwo dziewczyn pisze, że dla nich to nie problem, że nie ma się czym przejmować. Chciałabym być jedną z nich niewyobrażalnie.

A nie jestem. Nie potrafię. Ponad 2 miesiące, odkąd przypadkowo zobaczyłam, że mój chłopak komentuje i ocenia na różnych stronach takie zdjęcia, nie potrafię sobie z tym poradzić. Wiele osób, nawet przypadkowych, obcych, zachwyca się moją urodą. A to nie ma dla mnie znaczenia, bo przy moim chłopaku czuję się brzydkim kaczątkiem. Przy nim i przy jego ulubionych zdjęciach. Pięknych i idealnych w każdym calu.
Rozmawiałam z nim o tym wiele razy. On ma nadzieję, że mi przejdzie, że się zmienię i sam nie ma zamiaru chyba przestać oglądać takich zdjęć.
A ja nie mam pojęcia co zrobić. Nie wiem czy mam prawo mu zabronić. Nie wiem na ile ludzie w związku mogą zrezygnować z czegoś na rzecz drugiej osoby. Mi to wszystko sprawia niewyobrażalny ból, o czym on doskonale zdaje sobie sprawę. Nie umiem się przy nim poczuć najpiękniejsza, najważniejsza.

Czy powinnam znaleźć gdzieś pomoc, wina leży po mojej stronie? Mam postawić ultimatum? A jeśli nie to męczyć się dalej? Kiedyś mi przejdzie?
Mam taki mętlik w głowie i potrzebuję czyjejś rady, świeżego spojrzenia, bardzo...
mi też by się to nie podobało i na pewno wina nie leży po Twojej stronie, nie mogę Ci nic doradzić, ale rób jak czujesz i pamiętaj o szacunku do siebie
__________________
1+1 to czasem więcej niż 2

czarny_kot_czarownicy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując