Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-19, 12:42   #3878
kwiatuszek160
Zakorzenienie
 
Avatar kwiatuszek160
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 933
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XXII

Cytat:
Napisane przez Vegetka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, orientujecie się czy często są akcje kuchni azjatyckiej ? Chodzi mi konkretnie o zestaw sushi - ryż, wasabi i glony wiem, że ostatnio było chyba w wakacje...

Zajrzyj do wyprzedażowej B. u mnie w jednej widziałam wczoraj 4 te zestawy, ale nie pamiętam ceny.


Cytat:
Napisane przez Smolie Pokaż wiadomość
Niestety bardzo rzadko, wydaje mi się że raz w roku Zestaw do sushi o którym mówisz kupiłam rok temu i byłam bardzo zadowolona, cena super i jakość też. W tym roku kuchnia azjatycka była na przełomie lipca i sierpnia i niestety się nie załapałam, a bardzo żałuje bo przydał by mi się ten porcelanowy zestaw do serwowania sushi.
Te zestawy do serwowania sushi są teraz w wyprzedażowych B. u mnie widziałam ich dużo, zajrzyj jeśli masz taką w okolicy .

Cytat:
Napisane przez HelenaTrojańska Pokaż wiadomość
Są w b. chusteczki do sprzątania?
Jaka cena? Są jakieś warianty zapachowe?
Są coś koło 6zł chyba paczka kosztowała i 2 warianty do wyboru ( jedne chyba typowo do drewna a drugie uniwersalne)

---------- Dopisano o 13:42 ---------- Poprzedni post napisano o 13:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Jakie serki ?

Dzisiaj w cenach dnia są twarogi Presidenta


Aha dzisiaj miałam okazje przetestować płaszczyk przeciwdeszczowy :P, nie przemaka i bardzo szybko schnie- po 15 min był praktycznie suchutki a dość solidnie lało, jedynie co mnie denerwowało w nim to kaptur który pomimo związania co chwile spadał mi na oczy
__________________
NOWA WYMIANKA



Pani mgr fizjoterapii

kwiatuszek160 jest offline Zgłoś do moderatora