Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Laserowa korekta wady wzroku
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-09-20, 13:41   #1037
*Niki*
Zakorzenienie
 
Avatar *Niki*
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: KrK
Wiadomości: 4 767
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Zuziku dzięki za odp Fajnie, że Tobie się udało i jesteś zadowolona. Co do tej topografii, to ja tego nie miałam i nie wiem czy się tym martwić? czy to rzeczywiście robią tylko przy astygmatyzmie, którego ja nie mam?? Nie wiedziałam wcześniej o tej topografii, bo bym zapytała dlaczego mi jej nie zrobili.

Cytat:
Napisane przez d3lta Pokaż wiadomość
Zależy co to znaczy gorzej. Wada może zejść nawet do zera ale za to mogą pojawić się efekty halo, blur i inne wkurzające powidoki w okół źródeł światła. W dzień tego nie widać, za to w nocy świat jest kolorowy...
Ja tak mam akurat. Na dodatek od pani doktor dowiedziałem się że "nie zawsze to wychodzi tak jakbyśmy sobie tego życzyli" oraz "nic nie da się z tym zrobić" a ewentualny zabieg rekorekcji może "tylko pogorszyć sprawę".
Czuję to tak: klient zapłacił - niech spada...
Cztery miesiące temu na kontroli obiecywano mi że się zrobić drugi raz zabieg, że będzie tak jak ma być. Teraz nagle okazuje się że nie jest to takie oczywiste, że nie wiadomo czy się da, nie wiadomo czy się uda. Coś mącą w weiss klinik mocno.
Przy wadzie -5,5 gdzie bez okularów czy soczewek nie widzę nic, nie mogę normalnie funkcjonować, więc raczej gorzej u mnie nie będzie, nawet z efektami halo itp czy nawet przy wadzie -1 jak u Ciebie, człowiek może w miarę normalnie żyć. Poza tym parę postów wcześniej wychwalałeś zabieg, klinikę, a nagle piszesz coś innego?? Bo już nie rozumiem czy jesteś zadowolony i polecasz zabieg, czy odradzasz i przestrzegasz przed tym innych??? Większość ludzi jest zadowolona z zabiegów, rozmawiałam z wieloma osobami które robiły zabieg w weiss i szczerze mówiąc każdy bardzo chwali. Rozmawiałeś z lekarką i co mówi na temat rekorekcji?? Że może się po tym pogorszyć?? Dlaczego?
Przykro mi że Tobie się nie udało i życzę Ci aby rekorekcja się udała
__________________
Nie rzucaj słów na wiatr, jeśli nie wiesz, dokąd je zaniesie...
*Niki* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując