Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Koniecznie przeczytać!!! Zastosowanie wody utlenionej o jakim się wam nie śniło!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-09-25, 08:08   #130
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Koniecznie przeczytać!!! Zastosowanie wody utlenionej o jakim sie wam nie sniło

Cytat:
Napisane przez wieslawpanek Pokaż wiadomość
Jeżeli Pani nie jest podstawiona i nie jest chora to jest jakiś inny powód dla mnie zrozumiały żeby się z taką niewiedzą ośmieszać? z internetu to jeszcze trzeba umieć korzystać.
Komu brakuje wiedzy i zdrowego rozsądku niech czytelnicy sami ocenią. Do pisania motywuje mnie bardzo prosty powód, jeżeli jakaś metoda"leczenia" jest nieskuteczna to należy ją zdyskredytować, tak jak będę broniła ludzi przed leczeniem się wodą święconą, tak innymi specyfikami które nie mają potwierdzonego działania. Mimo że wiem że z fanatykami się nie wygra, na wiedzę i racjonalne myślenie zawsze będą mieli w zanadrzu argument- spisek. Liczę jednak że czytelnik zanim podejmie decyzję o rezygnacji z konwencjonalnego leczenia, zastanowi się dobrze nad tym czy nie sprzedaje się mu mrzonek i biletu do trumny.

Oczywiście internet zawiera bardzo dużo kłamstw i bzdur, co widać po "wiedzy" jaka tu jest ostatnio szerzona.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując