Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Moje paznokcie - początek drogi do sukcesu ;) by Anka :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-25, 09:56   #1760
Anka :)
Wtajemniczenie
 
Avatar Anka :)
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 720
Dot.: Moje paznockie - początek drogi do sukcesu ;)

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Właśnie ja też nie mogę znaleźć... a o zamawianiu z all tych lakierów czytałam sporo niefajnych opinii, a nie wiem czy mam nerwy żeby się w razie czego "szarpać" z jakimś sprzedającym...
A co negatywnego słyszałaś ? Sprzedawca, u którego zamawiałam mial 100% pozytywnych komentarzy
Cytat:
Napisane przez Xymena85 Pokaż wiadomość
Tak, dokładnie o ten lakier mi chodzi. Tylko wiesz, na Twoich paznokciach ten lakier wygląda super A na próbniku jak na stoisku GR oglądałam to były te lakiery jakieś marne. Może własnie chodzi tu o warstwę. Jak jest więcej warstw to efekt lepszy.
A no to możliwe, że na próbniku inaczej Zależy jak to pomalowali W każdym razie lakier jest dla mnie fajny i na żywo chyba wyglądał trochę lepiej niż na moich fotkach z tego, co pamiętam Dużo jest fotek tych lakierów, jak sie go szuka w googlach Oglądaj, kupuj

Ja to bym sobie kupiła jakis jeden piórkowy lakier GR tak na próbę, ale u mnie nigdzie nie ma.... a może na żywo by mi odeszła ochota, bo niekoniecznie lubię ten rodzaj ozdób Ale niektóre fotki mnie zachęciły
__________________
Moje paznokcie
ZAPRASZAM!
Anka :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując