Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wrześnióweczki już rozpakowane,pora na październikową zmianę,mamy IX-X 2013, cz. XXII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-10-01, 10:26   #18
rusałka_1
Zakorzenienie
 
Avatar rusałka_1
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 420
Dot.: Wrześnióweczki już rozpakowane,pora na październikową zmianę,mamy IX-X 2013, cz

kopiuję jeszcze z poprzedniego wątku:

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość

Rusałko
ja się zbytnio nie znam,ale Nasza Hania kochała w wieku 4-5 lat wszystko co z Hello Kitty Cokolwiek bym jej kupiła to był szał.
Bidulka z Tusi, mam nadzieję że szybko przejdą jej bóle

Dziękuję za podpowiedź

Cytat:
Napisane przez misia332 Pokaż wiadomość
Dziewczyny co do przepuszczania w kolejkach itp. Ja dzisiaj rano bez śniadania, ledwo stałam w tej przychodni, a byłam 60 do pobrania krwi. Nikt mnie nie puścił.

A w sklepiej to już w ogóle. Ostatnio stałam z jedną rzeczą, dziadek przede mną cały koszyk, ale tylko popatrzył i zaczał wykładac. A co najlepsze tutaj nie ma kas pierwszeństwa.
wrrr

Cytat:
Napisane przez misia332 Pokaż wiadomość
Od mojego TŻ chrześnica ma niemały problem, ma 4 latka i boi się chodzić do wc na dwójkę. I wstrzymuje po parę dni,a potem boi się jeszcze bardziej, bo ma zatwardzenie i ją boli. I na nic są tłumaczania rodziców, babci i cioci. Ona nie pójdzie i tyle.
Nikt nie wie co robić.
mojej byłej kierowniczki synek miał takie problemy. Bał się robić kupki, dochodziło do tego że tak strasznie bolał go brzuch że musieli co chwilę jeździć z nim do szpitala.
U niego zaczęło się to po jakiejś chorobie, kiedy robiąc dwójkę bolało go i od tej pory kojarzył tą czynność z bólem
Wiem że była potrzebna pomoc psychologa.

Cytat:
Napisane przez bojatoja Pokaż wiadomość
O i teraz jest jeszcze szał na te torebki z pieskami Chi Chi Love

Cytat:
Napisane przez misia332 Pokaż wiadomość
No to ja nie zapoomnę jak robiłam zakupy w supermarkecie przed weselem i jakos sama pojechałam. Miałam sporo rzeczy, i mówię do faceta, że kasa pierwszeństwa i czy mnie puści, a ten do mnie z tekstem " skoro może pani chodzić po sklepach, to może Pani sobie postać w kolejce".
buce jedne!
__________________
Jesteśmy razem...
Ślub

Jaś, 22.10.2013 r.

rusałka_1 jest offline Zgłoś do moderatora