Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-10-03, 08:45   #1616
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Odp: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez K_cieciorka Pokaż wiadomość
Nakladam bezposrodnio na krem (rozne kremy). Nie mam nawet primera, jedyne co mam podobnego to puder ryzowy kryolanu. Nie przekonywalo mnie stosowanie proszku jako bazy, bo nie potrafilam sobie wyobrazic jej dzialania.
...czyli prawdopodobnie problem rozwiązany Spróbuj więc z tym Kryolanem. Potem możesz rozejrzeć się za innymi. A działanie..? Hmm, tak jak podkład mineralny..? Też jest w proszku, a śmiga.
Generalnie primer oddziela podkład od warstwy kremu/serum/filtra, matowi, wygładza, przedłuża trwałość makijażu. Bez niego często łatwo o efekt ciasta, plamy, ważenie się, nierówne ścieranie się kosmetyku z twarzy.
Aha, z autopsji wiem, że niektóre cięższe, kryjące formuły również potrafią podkreślić pory i radziłam sobie z tym właśnie dobraniem odpowiedniego primera. Dlatego sugeruję się przekonać do mineralnej, sypkiej bazy.
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując