Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy majowo-czerwcowe 2013 cz. 3 na odchowalni ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-10-03, 13:45   #4029
deb
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 4 207
Dot.: Mamy majowo-czerwcowe 2013 cz. 3 na odchowalni ;)

Cytat:
Napisane przez pearl87 Pokaż wiadomość
na zdjęciu wygląda jak wisiadło nóżki powinny być jak w chuście - na żabkę (szeroko, a nie w dół w stawach biodrowych) - wtedy nie jest kręgosłup przeciążony i nie opiera się ciężar na "łonie" dzieciaczka, kurczę nie mam widocznego zdjęcia, tylko takie coś (jak u nas to wygląda), powinno być maleństwu stabilnie i ściśle. Może się ktoś bardziej obeznany wypowie jeszcze

a tu masz link, gdzie jest konkretniej o tym i z dobrymi zdjęciami http://bubinkowo.blogspot.com/2013/0...s-wisiado.html

---------- Dopisano o 13:29 ---------- Poprzedni post napisano o 13:26 ----------

fota mi się nie chce wgrać, ale na tamtej stronie masz chyba wyraźne dość

i popłakałam się rano ze szczęścia - mocz po powtórnym posiewie wyszedł jałowy : jupi: kurna, boję się teraz, że na skórze to paskudztwo miała - albo coś w lab musieli zanieczyścić. Mąż oczywiście do mnie, że trzeba jeszcze raz, ale fałszywie negatywny posiew chyba nie może wyjść, co? nie ma co wariować chyba teraz i jeszcze sprawdzać? Za miesiąc chyba byłoby to sensowne. Zadzwonię jutro do naszej pediatry, bo dziś jej nie ma. Kamień mi spadł z serca..... to są wizażowe kciukasy

---------- Dopisano o 13:31 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------

Banka, daj znać jak z synkiem oby nic poważnego!
Super z wynikami moczu! Może rzeczywiście nie warto jeszcze raz się teraz stresować... błędnie negatywne wyniki - no to raczej nieprawdopodobne chyba. A zanieczyścić mocz można bardzo łatwo.

Dziękuje za odpowiedź odnośnie nosidła, chyba rzeczywiście to wisiadło A tak się cieszyłam! Dzięki za linka, poczytałam, pooglądałam. Zastanowię się nad prawdziwym nosidełkiem...Warto takie kupić? Teraz na jesień i na wiosnę by się wykorzystało, czy na wiosnę już za duże dziecko?
Zrobiłam jeszcze inne zdjęcia, wyraźniejsze:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01014 (640x480).jpg (15,4 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01016 (640x480).jpg (28,3 KB, 22 załadowań)
__________________
21.05.2013 Helenka
deb jest offline Zgłoś do moderatora