Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - 364 dni do następnego Sylwestra! W 2013 moc będzie z nami!!! :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-10-04, 19:45   #1513
dioneja
Rozeznanie
 
Avatar dioneja
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 909
Dot.: 364 dni do następnego Sylwestra! W 2013 moc będzie z nami!!! :)

Cytat:
Napisane przez Cdz Pokaż wiadomość
Zapisałam się na jęz angielski... i jestem najgorsza w grupie babeczka jest bardzo wymagająca i nie ma 'przeproś'. Strasznie dużo nauki, ale może wreszcie zrobię jakiś postęp..
I tak już zrobiłaś jakiś postęp - zapisałaś się. Ja nadal się obijam pod tym względem :/...


Cytat:
Napisane przez Cdz Pokaż wiadomość
U mnie w pracy jest taki ktoś... to znaczy on jest w UK, ale czasem współpracujemy razem. Ostatnio zasypałam 'go' mailami, bo czegoś tam od niego potrzebowałam. Zaczęliśmy rozmawiać na komunikatorze (służbowo oczywiście). Zapytałam co u niego- powiedział, że jest zmęczony, ale że jak widzi moje zdjęcie to to mu pomaga
potem stwierdził, że tworzymy razem wspaniały team i że moja praca i JA jestem bardzo ważna (to było trochę dziwne ). Kilka dni temu pytał kiedy będę w UK bo chciałby podziękować mi osobiście (nie mam pojęcia za co, ale z chęcią się odwdzięczę :brzyda l a jak podałam datę, to powiedział, że w takim razie też przyjedzie do Londynu
Dodał mnie do swoich ulubionych kontaktów.
Dziś gapiłam się na jego zdjęcie na komunikatorze (czuję się jak szczylówa ) i w tym samym momencie do mnie napisał.
Ja wiem, że podniecam się jak 15-latka, ale to takie miłe kiedy myślisz o kimś a ten ktoś w tym samym momencie się do Ciebie odzywa...
Tęskni mi się za tym, żeby mieć o kim myśleć..
Ulala . Ja pomimo swojego wieku (20+) też bym się podniecała jak 15-latka w podobnej sytuacji. Może nie tylko nastki się tak podniecają ;P?


Cytat:
Napisane przez CarmineRose Pokaż wiadomość
Jakby któraś nie wiedziała, to dzisiaj jest PIĄTEK
< trzy razy a-psik na tą cześć>
Ja dziś miałam cały dzień wolny. Przeleżałam go pod kocykiem z książką albo komputerem i odpalonym kominkiem z zapachem z Yankee Candle. Niestety wsiąkłam. Będzie to zgubne dla mojego portfela .

Cytat:
Napisane przez wiolusia00 Pokaż wiadomość
Znowu jestem bez pracy.
Pracowalam do konca miesiaca. Nie wiem czy pieniadze nawet dostane Bo dyrektorka chciala mi dac 27 do podpisania umowe z dniem 1 wrzesnia (a ja ciagle bylam w PUP, bo od 1 wrzesnia dyrektorka i sekretarka mowily, ze jak juz bede miala podpisana umowe to mam 7 dni na wyrejestrowanie. A ja tez nie chcialam zostac bez ubezpieczenia). Ja powiedzialam, ze umowy z taka data nie podpisze, a dyrektorka na to powiedziala, ze w takim razie nie pracowalam u nich i ze ona nie ma na jakiej podstawie wyplacic mi kasy za ten miesiac..

Ale dajac mi ta umowe, od razu chciala mi podziekowac, bo dyrektorka znalazla sobie nowego pracownika i juz mnie nie potrzebowali
Kombinują strasznie :/. Ja się boję co to będzie jak ja będę szukać roboty...
__________________

dioneja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując