Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kłamstwo... kłamstwo... kłamstwo... POMÓŻCIE!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-05-09, 18:31   #9
izia17
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 756
GG do izia17
Dot.: kłamstwo... kłamstwo... kłamstwo... POMÓŻCIE!!!

Uzależniłaś się od niego dziewczyno. Widzisz że Cie wyniszcza a chcesz brnąć w to głębiej... wiadomo, że 3 miesiące to mało żeby zapomnieć mi zapomnienie o (platonicznej!!!) miłości zajęło około półtora roku. A nawet z tym chłopakiem nie byłam w związku.

Zapraszanie koleżanek do domu po 22 nie jest dla mnie takim niczym wielkim. Ja tez jestem zazdrosna - zrobiłam awanture gdy znalazłam w komórce tż (sam dał mi do poogladania) zdjęcie jego wcześniejszej miłości potem się tłumaczył, że tak tylko zrobił jakoś i zapomniał o tym całkiem. Ale bolało. Do dziś jestem na nia cięta bo to jego najbliższa przyjaciółka. Często słysze sylwia to sylwia tamto. to w tym się zakochała, a to z tym się umowiła a to miała buty takie jak mi się nie podobają a to że schudła itd itd... Jednak wiem że to tylko koleżanka i nie łazi mu do domu.

Musisz się chyba pogodzić z tym, że on już taki jest i albo pogodzić się z tym że bedzie miał koleżanki, bedziesz jedna z wielu i bedzie kłamał i z nim być albo to skończyć.

Jeżeli jednak Twoja zazdrość nie jest do końca uzasadniona tak jak była moja to może być inaczej. Tyle że mój tz mnie nigdy nie okłamał (no raz i to właśnie przez moją zazdrośc powiedział mi że sylwii nie lubi a potem się okazało że siedzą razem w ławce - ale sam sie przyznał i dał do zrozumienia ze to się nie zmieni i dałam spokój bo skoro chłopak wypisuje mi smsy co 10 minut to chyba jednak nie jest taka świnią :P) W sumie jak tam czytam to co napisałam to inne dziewczyny tez by mi napisały że powinnam rzucić mojego tż :P

Eh pogubiłam się już bo to co napisałam raczej nikomu tu nie pomoże :P
izia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując