Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-10-07, 09:56   #1173
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
A co u mnie? Ano dostałam pracę w mojej firmie Zmieniam tylko dział na spedycję krajową, choć tam też będę się zajmować administracją, ale tylko tego konkretnego działu a nie całej firmy. I od razu mam umowę o pracę, co mnie cieszy Nie wiem jeszcze jaka będzie nazwa mojego stanowiska, prawdopodobnie będę jako Spedytor, choć do czynienia z planowaniem tras mieć nie będę [/COLOR]
Gratulacje! Bardzo się cieszę
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
To już oficjalne, więc się chwalę: wynajęliśmy z TŻ mieszkanie i wczoraj się przeprowadziliśmy. Od decyzji o szukaniu, przez znalezienie mieszkania, do wczoraj minął niecały tydzień, więc jeszcze nie do końca wszystko ogarniam.
Aaale fajnie! Zazdroszczę okrutnie
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Nie będzie nie mam jeszcze oficjalnych, ale zrobiłam wczoraj test z oficjalnymi odpowiedziami i niestety, zawaliłam sprawę.
Kurczę, przykro mi szczególnie, że włożyłaś w to dużo pracy
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
A co tu taka cisza?!

Jutro otwarcie Hebe u nas Essiaki po 19,99
U mnie zaczęła się szkoła.. zmienił się promotor i mam na początek listopada zrobić konspekt pracy, do końca stycznia oddać pierwszy rozdział, a jeśli chcę się bronić w czerwcu, to całą pracę 1 kwietnia Trochę mnie to nastraszyło, bo myślałam, że spokojnie do czerwca będę mogła sobie tworzyć

W końcu! Fajnie, że od razu dwie lokalizacje
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Zaczął mi się też podobać Sew Psyched ale potem zobaczyłam to zdjęcie: http://www.taratempleton.co.uk/wp-co...ew-psyched.jpg czy wam też ta ręka wygląda ciut... niezdrowo?
Niezdrowo to bardzo delikatne określenie
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując