Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kłamstwo... kłamstwo... kłamstwo... POMÓŻCIE!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-05-09, 19:55   #18
Little Heart
Raczkowanie
 
Avatar Little Heart
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: 100lica
Wiadomości: 68
Dot.: kłamstwo... kłamstwo... kłamstwo... POMÓŻCIE!!!

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
Little Heart, widzę, że doszłaś do perfekcji w usprawiedliwiania go swoim kosztem. Nie wiem ile masz lat, ale skoro studiujesz, to jesteś jeszcze młoda i wierz mi - masz szansę na szczęście i napewno, NAPEWNO znajdziesz kogoś, z kim będziesz szczęśliwa bez jakichkolwiek ALE.
Wiem, niestety sama to dostrzegam... Ale ta chec usprawiedliwiania jest silniejsza ode mnie...
Niestety i tak nie potrafie w to uwierzyc...

Kiedy mielismy ta 3-miesieczna przerwe (a powodem nie bylo akurat klamstwo, lecz to, ze po kilku miesiacach mieszkania w nowym miesci i pracy w nowym miejscu nie dawal sobie rady psychicznie i postanowil wrocic do rodzinnego miasta... a ja?? zerwalam..... bo nie wyobrazalam sobie zwiazku na odleglosc- 100km :/ ) tez bylam na studiach- znajomi, znajomi znajomych, imprezy z nimi i maratony po klubach ze starymi kumpelami... I co- po krotkim czasie mialam dosc!!! Chcialam tylko JEGO! I zaczelam wyobrazac sobie zwiazek na odleglosc... ktory faktycznie istnial przez 4 miesiace- i to ON sie wtedy bardzo staral... (wiem ze znowu bronie) A potem zamieszkal tuz obok....

A teraz mieszkanie tuz obok to moj gwozdz do trumny........ Bo skoro mieszkajac 100km od siebie, mialam go wciaz "przed soba", to jak mam zapomniec, przechodzac codziennie przy jego bloku, pod jego oknem..........???
Little Heart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując