Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-05-10, 15:31   #11
mrs.doubtfire
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 566
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez 19katarina82 Pokaż wiadomość
Ja używam do nich serum z wit. c i e, ale zastanawiam się nad wariacją na ten temat bo za dużo tam glikolu dla mojej naczynkowej i delikatnej cery. Poza tym, po ok 2 miesiącach z serum wytracila mi się straszna ilośc igiełek ferulowych (podobno tak sie dzieje w niskiej temperaturze) Z Biochemii napisali do mnie, ze serum nie traci wtedy na wartości... czy aby napewno? W końcu gdyby nie traciło to po co by dawali kwas ferulowy? Poza tym, igiełek było u mnie tak dużo, że musiałabym je przecedzić, żeby znowu używać.
Ja mialam od nich serum 2 razy, po probach z ferulowym sie zniechecilam i chcialam zobaczyc co mi z tego wyjdzie. Za pierwszym razem dodalam mniej alkoholu niz mowili, bo mi sie wydalo duzo i sie wytracilo, juz wiedzialam, co to sa te igielki po wczesniejszych samodzielnych probach, za drugim razem zrobilam dokladnie jak mowili, bardzo dokladnie, czekalam az sie wszystko przeleje i sie nie wytracilo, tylko po dluzszym czasie pojawilo sie pare takich, ale to bylo bez porownania.
Ja nie wiem, ale jak czytam to to mieszanie przypomina mi gotowanie, niby ten sam przepis a wyniki rozne zalezy jaka reka sie za to wezmie. Moja mama miala sasiadke co brala od mamy przepis na ciasto, mojej mamie zawsze super wychodzilo, sasiadka sie objadala, ale jak ona robila ta sasiadka to jej wychodzil zakalec, albo zawsze bylo cos nie tak, a ona sie przysiegala, ze robila wszystko tak jak mama kazala.... Takie zycie.
mrs.doubtfire jest offline Zgłoś do moderatora