Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-10-11, 13:41   #850
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Co za blask Pięknie Anula, pięknie Podoba mi się długość Twoich włosów, sama zastanawiam się nad krótszym cięciem, tak dla odmiany. W ogóle to marzy mi się fryz a'la Kożuchowska, ale za strachliwa jestem na takie zmiany. Jeszcze nie teraz Czym robiłaś włosy?

Mam pytanie odnośnie Twojej fryzury - jak wygląda przód, nosisz grzywkę, czy długość włosów po całości taka sama? Mnie kiedyś fryzjerka obcięła tak, że dostałam w domu miano : Lorda Helmeta, od TEGO Lorda Vadera. Tak mi się włosy wywijały na ramionkami. Do krótkiej grzywki wyglądało to koszmarnie. Beznadzieja... Chodziłam spięta przez kilka miesięcy. Dlatego mam teraz stresa

mam grzywkę obecnie zakrywa brwi, na bokach odrobinkę dłuższa, tak żeby łagodniej przechodziła na włosy.
chociaż w sumie i tak najczęściej ją zaczesuje na bok
farbowałam czerwoną henną ostatnio

Cytat:
Napisane przez Charlize Pokaż wiadomość
Cześć! Do tej pory biernie śledziłam ten wątek. Po przeczytaniu na blogu Anula_Ga pozytywnych opinii na temat odżywek dr Organic sama zapragnęłam je mieć. Czy może którejś z Was nie podpasowała np. wersja arganowa lub manuka i chciałaby ją odsprzedać?
witam
a pytałaś locri czy je mają?
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2013-10-11 o 13:45
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora