Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Chodzenie po górach 3. odsłona
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-10-14, 08:52   #741
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Chodzenie po górach 3. odsłona

Myślę, że żurki i szarlotki zależą od kucharza, który dyżuruje w danym momencie oraz zapasów magazynowych.
Cytat:
Napisane przez morsmordre Pokaż wiadomość
Aaa, mam jeszcze pytanie - czy któraś z Was czyta "Tatry"? Wiecie może gdzie można nabyć czasopisno oprócz strony internetowej TPN?
Ja kupuję w Empiku, nie widziałam w kioskach, za to n.p.m. kupuję w mniejszych punktach.
Cytat:
Napisane przez morsmordre Pokaż wiadomość
Ja tęsknotę za górami nadrabiam czytając książki, właśnie przeczytałam W stronę Pysznej Zielińskiego, kupiliśmy ją w Spodku na Targach Książki za 9 zł i to były najlepiej wydane pieniądze w ostatnich miesiącach, książka stara, ale jaka jara Przy okazji obserwowania profilu Góry z dzieckiem na fb (przy okazji: znacie? nieźle im się dostaje od komentatorów, a ja uważam, że są genialnymi rodzicami!) odkryłam Dom o Zielonych Progach i słucham ich na okrągło. Może i Wy polecicie coś na pociechę? Wiem, że temat już się przewijał, ale nie dokopałam się do tych postów.
Jak zwykle czytam o Himalajach, uwielbiam historie dawnych wypraw, to nie to co teraz, gdy nawet ja byłabym w stanie zdobyć Everest z tlenem i bandą tragarzy...

DoZP gra w sobotę w Markowych Szczawinach.
Cytat:
Napisane przez Mileva_ Pokaż wiadomość
W Ornaku fantastyczna jest szarlotka ze skórką pomarańczową i bitą śmietaną Nazywa się bodajże "jesienna".
Pierwsze słyszę


Jesienią polecam wypady w niższe góry, lasy mają niesamowite barwy! W sobotę po Pieninach śmigałam w krótkim rękawie.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując