Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - SBL: powrót do korzeni
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-10-14, 18:01   #189
crystal_tokio
Zadomowienie
 
Avatar crystal_tokio
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 720
Dot.: SBL: powrót do korzeni

Cytat:
Napisane przez peggy7 Pokaż wiadomość

Poza tym pomyliły mi się godziny otwarcia dziekanatu mojego, a miałam donieść papiery do absolutorium (zadzwonili do mnie w pt). 20 parę minut po czasie weszłam tam, a babka za szybą mnie zwyczajnie ignorowała, nawet nic nie powiedziała. Ja do niej "przepraszam", potem "przepraszam, słyszy mnie pani?", a ona coś tam robiła... Mogła powiedzieć, że już nieczynne, czy coś. Wielka krzywda by się jej nie stała, jakby ode mnie wzięła te dokumenty, ale skoro było po czasie, to zrozumiałabym odmowę. A tak to troszkę słabo :/
żal... co za babsko...


i dzięki dziewczyny po prostu mam kryzys - dużo, bardzo dużo materiału na prawie do samodzielnego ogarnięcia, jeszcze więcej na adminie. Dodatkowo chcemy ruszyć z czasopismem i wszystko jest na mojej głowie; chcemy wprowadzić zmiany w statucie koła - oczywiście ja, bo nikt nie wie, jak pisać uchwałę (tak... administratywiści...). Konferencja o regionalizmie już za miesiąc, muszę jeszcze zaopiniować jeden projekt, bo Opiekun Koła powiedział, że akurat chce mnie do pomocy. Do lutego muszę podjąć decyzję o doktoracie - promotor mi każe. Nie wiem, czy chcę iść na aplikację, nie wiem, czy się dostanę do Szkoły Krakowskiej... niczego nie wiem.
Niestety, przyszła jesień i tak to wygląda.

Jejku, chociaż tutaj mogę sobie ponarzekać.


__
Peggy - trzymam kciuki za absztyfikanta oby okazało się, że to ten jedyny
__________________
We must fight for what we believe in


Makenai

Lepiej kochać, a potem płakać. Następna bzdura.
Wierzcie mi, wcale nie lepiej. Nie pokazujcie mi raju, żeby potem go spalić.



23.05.2012 - pani licecjatka!
04.07.2014 - pani magister!
crystal_tokio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując