Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wrześnióweczki już rozpakowane,pora na październikową zmianę,mamy IX-X 2013, cz. XXII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-17, 09:25   #4816
rusałka_1
Zakorzenienie
 
Avatar rusałka_1
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 420
Dot.: Wrześnióweczki już rozpakowane,pora na październikową zmianę,mamy IX-X 2013, cz

czeeeeść

u mnie? ciszaaaa


Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
kurcze od rana boli mnie podbrzusze i ledzwia ale to nie ma formy skurczow z jakimis odstepami . zaczynam schizowac czy wszystko ok

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
takie bóle też miewałam ale nic z nich dalej nie wychodziło.

Cytat:
Napisane przez jo_asiek Pokaż wiadomość
Witam się jak codzień - w dwupaku. Cały wieczór i całą noc bolało mnie podbrzusze (podobnie pewnie jak u Ciebie Cotka), ale nic się nie rozkręciło. Moje dziecko naprawdę jest leniwe...4 dni po terminie, a on chyba naprawdę nie ma zamiaru wychodzić. W nocy spać nie mogłam, więc sobie wkręciłam, że bez wywołania to samo się nie zacznie Ogólnie nie mam humoru narazie

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Ja siedzę i czekam czy coś się z tego rozwinie. Zaliczyłam już kilka skurczy które przypomniały mi poprzedni poród i aż się zlękłam. Ale teraz odkąd usiadłam cisza. W sumie sama nie wiem czy się nawet z niej nie cieszę
dawaj cotka dawaj!

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
jo_asiek, cotka, Rusałka, Micia


Cytat:
Napisane przez ja :) Pokaż wiadomość
Może się coś rozwinie u mnie cały czas cisza jak była tak jest. Oglądam kolejne odcinki serialu żeby się czymś zając. Jutro wieczorem idziemy na kolacje z tz z jakimś znajomym z pl i kilka dni temu odmawialam twierdząc ze już będzie pola z nami a tu dupa. Także koniec końców dobrze ze idziemy przynajmniej się rezerwę..


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ja też tak mam z niektórymi planami. Myślałam że już na pewno ich nie zrealizuję bo będzie po i Jasiek będzie z nami teraz nie planuję niczego niż dzień w przód.



Cytat:
Napisane przez papalinka83 Pokaż wiadomość


Teacherka -
Misia, Rusałka, Joasiek, Kahunia, Cotka - ja czuję,że do końca tygodnia się wyrobicie
__________________
Jesteśmy razem...
Ślub

Jaś, 22.10.2013 r.

rusałka_1 jest offline Zgłoś do moderatora