Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Aparaty ortodontyczne - wątek ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-11, 19:30   #3466
justyna141
Raczkowanie
 
Avatar justyna141
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 50
Dot.: Aparaty ortodontyczne - wątek ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez smv Pokaż wiadomość
justyna141a ile masz lat?? na tym zdjeciu jst juz zawiązka piatki (przypatrz sie tam jest takie jasniejsze miesjce to prawdopodobnie piąteczka!. istnieje mozliwosc podpiecia niewyrosnietego zeba pod aparat i wszytsko dziala ale prawdopodobnie tobie on normanie wyrsnie ktos tutaj na forum nie mial tez trzonowego..chyba 6 nawet po wyrywaniu mlecznego od pol roku nic sie nie dzialo..
musisz wybrac sie do ortodontki no i okaze sie czy bedziesz miec faktycznie tak szybko aparacik....pierw wyleczyc trzeba zeby i tez kupa kasy na to idzie no ale w koncu warto inwestowac w nasze tryby:P
No ja w sierpniu bede miec 14 lat. No wlasnie to biała kropa to chyba ząb. Tez mi sie tak wydaje. W pon. zadzwonie do orto i sie umówie na wizyte . Co do leczenia zebów , to musze zmienic dentyste Pewien stomatolog mi zepsuł aż dwie szóstki :/ ... I w poniedziałek tez zadzwonie i sie umówie do innego dentysty... Lepszego ! Wylecze zęby , pójde do orto z tym zdięciem i sie okaze czy będzie potrzeba wyciągania tego zeba czy sam wyjdzie . Jesli sam wyjdzie to poczekam az wyjdzie i na 100% mama powiedziała ze mi kupią aparat /

Diana Do wyciągniecia mówisz ? Hmm... Juz nie wiem . Na początku wydawało mi sie ze wlasnie trzeba ją wyciagac ale teraz mysle ze sama urosnie bez pomocy aparatu . W mojej miejscowosci jest 3 ortodontów i ja chodzę własnie do najlepszego , bo reszta jest nie zbyt dobra... Wiele moich znajomych sie na nich skarzylo . Jak sie umówie na wizyte do stomatologa czyli w przyszłym tyg. to wezmę ze sobą zdiecie i moze on mi cos powie ? Jak tak to wam wszystko napisze Dzieki za odpowiedzi
__________________
Sex A Peel
justyna141 jest offline Zgłoś do moderatora