Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Aparaty ortodontyczne - wątek ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-11, 22:49   #3470
Djana
Zadomowienie
 
Avatar Djana
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 262
GG do Djana
Smile Dot.: Aparaty ortodontyczne - wątek ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez sawa_sawa Pokaż wiadomość
a mi sie jeszcze dziurki po 4 nie zagoiły i czasem czuje jak krew leci i taki jakby 1mm kawełek czegoś twartego jakby kawałek korzenia nie wiem co to
Sawa może Ty lepiej kobietko prześwietlenie zrób (punktowe kosztuje jakieś 10 zł i obejmuje prawie 3 zęby - to znaczy to miejsce gdzievma być prześwietlenie plus trochę w lewo i prawo) ja też tak raz miałam - pijany dentysta mi zdrowego zęba wyrwał i zostawił korzenie i w ogółe kawałki pokruszonego zęba. Męczyłam się jak diabli zanim mi zarosło, tylko ja w tym nie grzebałam aż się nie zagoiło, czasami mi z dziąsła te pokruszone kawałki same wychodziły, a potem dużo później jak panoramę do kanałowego musiałam zrobić (też jego partactwo musiałam naprawiać już na szczęście u innego stom) to się okazało że ja tam 2 korzenie jeszcze mam! i czasami "na zmianę pogody" bardzo mnie szczena tam bolała, ale wtedy jak usłyszałam słowo chirurg to się tak wystraszyłam że nie było mowy o wycinaniu korzeni, więc tak zostały i jak już musiałam się do chirurga wybrać z innymi korzeniami (jak już raz opowiadałam) to się okazało że tamtych starych korzeni niema - wchłonęły się po prostu Ale nieźle się przez to nacierpiałam
__________________
Jestem idealna wszak kula to kształt doskonały




Mam ciało boga tylko szkoda, że Buddy
Djana jest offline Zgłoś do moderatora