Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - SBL: powrót do korzeni
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-10-19, 18:08   #207
crystal_tokio
Zadomowienie
 
Avatar crystal_tokio
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 720
Dot.: SBL: powrót do korzeni

Cytat:
Napisane przez furbo Pokaż wiadomość
Suchar z serii "w ogniu PMS-u". Miałam napisać recenzję "Wałęsy" na dzisiejsze zajęcia. Oczywiście do kina poszłam na ostatnią chwilę, do domu wróciłam po 20, a jeszcze wpadł mi jeden tekst. Jestem wściekła jak diabli. Plus koleżanka mnie prosi o wydrukowanie swoich prac. No ok. Chcę wydrukować.

No i nic, ciągle mi wywala błąd. Jest po 23 a o 6 muszę wstać, a jestem jedną z tych osób, które o świcie można pomylić z gośćmi z prosektoriów. No i hormony zapanowały nad zdrowym rozsądkiem. Wyję nad tą drukarką, jak mogłam kupić taki shit, jestem tak beznadziejnie głupia, że nawet nie umiem kupić drukarki i wydrukować. Wyję tak z pół godziny, szukam sterowników, chcę instalować od nowa...

... a później zorientowałam się, że kabel USB od drukarki podłączyłam pod port ethernet. Daję sobie karnego k****a za skrajny debilizm.
Z roku na rok przed okresem jest ze mną coraz gorzej, serio. Kiedyś nawet jak nie myślałam to przynajmniej hamowałam się z darciem pyska na wszystko w zasięgu kilometra.
skąd ja to znam (tylko u mnie kabel był niepodpięty do drukarki, ja w panikę, że się zrąbała całkowicie, bo nawet na wyświetlaczu nie pojawiały się żadne opcje, a chciałam swój dokument zmniejszyć )

A co do PMS - niestety, tak to już będzie pod te lata ciekawe, co się będzie działo podczas menopauzy
__________________
We must fight for what we believe in


Makenai

Lepiej kochać, a potem płakać. Następna bzdura.
Wierzcie mi, wcale nie lepiej. Nie pokazujcie mi raju, żeby potem go spalić.



23.05.2012 - pani licecjatka!
04.07.2014 - pani magister!
crystal_tokio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując