Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Problemy ze snem u półtoraroczniaka
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-10-20, 21:30   #18
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Problemy ze snem u półtoraroczniaka

Cytat:
Napisane przez perelka-20 Pokaż wiadomość
Sporo mi to wyjaśniło, co mi tu piszecie. Byliśmy już bardzo blisko decyzji o metodzie 3-5-7 bo od paru osób słyszeliśmy,że działała, tylko ja się sprzeciwiałam, bo miękka jestem I cieszę się, że postanowiliśmy Młodego nie męczyć ( i mnie przy okazji ) Wczoraj poszedł spać przed 20:00 obudził się o 12:00, dostał smoka i spał do 4:00. Potem już u nas spał do 6:50. I taką noc zaliczamy do całkiem niezłych!

Oby nasze maluchy się zlitowały i zaczęły przesypiać noce jak najszybciej
Będą przesypiać. Mi też kilka osób doradzało tę metodę, ale pozwolić dziecku płakać, wymiotować (bo przecież chce na siebie zwrócić uwagę) to przepraszam, znęcanie się a nie pomaganie. O ile dziecko nie protestuje i nie robi na nim wrażenia, to ok.

Na każde dziecko przyjdzie czas, zasada jest taka - w nocy śpimy, w dzień cała reszta. Jeszcze 1,5 m-ca temu nie wierzyłam, że moje dziecko będzie przesypiało całe noce a teraz... zasypia około 20-21 i śpi do ok.6, potem biorę ją do siebie i dosypia do 8.30-9.
Czasem są przesunięcia, czasem jesteśmy na wyjeździe, więc śpi w trasie. Wtedy zasypia później. Ale usypianie jest przyjemne, przytulamy się, dajemy buziaki. Samo wszystko przyszło
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując