Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Urozmaicenie korespondencji
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-12, 15:43   #12
Knife_Girl
Piekielnie Ubrunetowiona
 
Avatar Knife_Girl
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: świętokrzyskie ~> k. tego Miasta Cudów
Wiadomości: 6 824
Dot.: Urozmaicenie korespondencji

Kiedyś (5- 6 lat temu) pisałam bardz dużo listów. A mój biedny listonosz uginał się pod ciężarem listów, które ja dostawałam Teraz nie mam już tyle czasu na korespondencję, ale kilka kontaktów trzyma się aż do tej pory
Koresponduję z dziewczyną z Kutna, chłopakiem z Zielonej góry i jeszcze jedną dziewczyną, ze Słowenii. Nie ma to jak tradycyjny list
Często piszę na gotowej kolorowej papeterii. Jednak staram się też od czasu do czasu wygospodarować chwilkę na przygotowanie ozdób do listów. Robię sobie zawsze więcej, na zapas.
Robiłam np. dekoracje na kopertach kolorowymi pisakami z brokatem (jakieś gwiazdki, albo kwiaty - często motywy związane z porą roku, świętem...), fajnie też wyglądają koperty ozdobione gwiazdkami -takimi z bezbarwnego lakieru do paznokci
Zdarza mi się też samej robić koperty - ciekawie wyglądają robione z kolorowych gazet Albo z papieru kolorowego biurowego.
Poniżej jeden z moicj pomysłów na dekorowanie papieru listowego. Akurat została mi tylko ta kartka, jako wzór (dlatego taka zmichrana ). Tu malowałam kredkami, ale polecam też kolorowe tusze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg p.jpg (106,7 KB, 32 załadowań)
__________________
He's mine!

- A ty kto? - Dobra wróżka
- A czemu z siekierą?- A widzisz, jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

www.miauczykotek.pl
Knife_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując