Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Moja walka z tłuszczem!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-05-14, 07:30   #96
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

Cytat:
Napisane przez Asix19 Pokaż wiadomość
nikki999 - dziekuje. Wlasnie szukalam jakiegos ladnego obrazeczka na avatarek.
Ja tez wlasnie widzialam ten rollon Garniera w reklamie i tez sie nad nim zastanawiam. Jakis kremik tez by sie przydalo kupic. Nawet myslalam o GOOD BYE CELLULITE. Podobno jest fajny, ale tak tylko slyszalam, bo sama go jeszcze nie mialam okazji wyprobowac.
nikki999 - ale mi narobilas smaka na tego torcika...
Trzeba na KWC poczytać, jak są i wtedy spróbować
wkleje fotki jak bedzie zrobiony

Cytat:
Napisane przez Puenta88 Pokaż wiadomość
kurcze dziewczyny przypomnialyscie mi o czyms! przeciez za sie umowilam z kolezanka na lody jak juz matury skonczymy w poniedzialek! i co teraz?
Jakto co masz zrobić, idź

Cytat:
Napisane przez Asix19 Pokaż wiadomość
Puenta88 - w sumie matura jest jedyny raz w zyciu i trzeba uczcic jej zakonczenie. Mysle, ze jakas mala porcja lodow nie powinna az tak bardzo zaszkodzic. W koncu cos nam sie od zycia nalezy. Ja tez, jak zalicze wszystkie kolokwia, i zostana mi same egzaminy (sesja), to pozwole sobie na malutka porcje lodow w nagrode. Ale to dopiero za miesiac.


Cytat:
Napisane przez Puenta88 Pokaż wiadomość
pisalam wczesniej ze jak uda mi sie kupic ta sukienke na allegro to zamieszcze zdjecie mi sie strasznie podoba. chcialabym w niej ladnie wygladac za miesiac. podoba sie wam?
Jesc śliczna, tylko kolor nie mój wolałabym czarną lyb szarą z białymi kropkami, albo niebieską w ostateczności

Cytat:
Napisane przez Asix19 Pokaż wiadomość
Puenta88 - bardzo mi sie podoba ta sukieneczka. Bardzo podobaja mi sie sukienki z gora taka, jak w gorsecie, czyli z golymi ramionami.
Ja tez szukam jakiejs fajnej sukienki, bo w przyszlym roku (mysle, ze w maju albo w czerwcu) jest slub i wesele mojej bardzo bliskiej kuzynki, na ktore na pewno zostane zaproszona.


Cytat:
Napisane przez itrusta Pokaż wiadomość
Sukienka bardzo fajna niestety ja bym takiej nie mogla miec z podowu duzego biustu ktory posiadam....
Dzisiaj nowy dzien...
Mam nadzieje ze hiit dzis zalicze tak jak zaplanowalam...
Milego dnia, ja zaraz lece na praktyki
Ja też mam ten sam problem, nie moge sobie kupic małej bluzki, bo na biuście mi się materiał wyczerpuje, stroju kąpielowego tym bardziej nie mam na co liczyć, bo góra F, a majtki S ehh...

Na pewno zaliczysz HIIT! a na czym robisz? rower, biegi, skakanka?


a ja wczoraj wróciłam do domu, a teraz lece do szkoły
Zjadłam o 7:45 płatki FITNESS z mleczkiem [3]
Miłego dnia
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując