Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wrocław ;-) cz. 4
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-10-31, 21:00   #656
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: Wrocław ;-) cz. 4

Cytat:
Napisane przez HelenaTrojańska Pokaż wiadomość
A moze poleciłybyście jakąs dobrą pizzerię?
Kurcze mam taaakiego smaka na pizzę, a dawno nigdzie na dobrą nie trafiłam...
Pizzera Ti amo na Jaracza, przepyszna pizza delizione na cieście razowym! Najlepsza na drugi dzień, na zimno heh i na kaca :P
Cytat:
Napisane przez krolowa zurawin Pokaż wiadomość
macie jakąś fajną krawcową,która nie boi się trudnych wyzwań i nie zedrze ze mnie milionów?
Ja mam, szyła mojemu mężowi garnitur do ślubu (700zł za 3 elementy stroju) oraz mi bolerko (70zł) oraz przerobiła suknie ślubną (100zł). Rewelacyjna jest Ma swój 'salonik' na rogi hallera i grabiszyńskiej

Dziewczyny a w tym sklepie z akcesoriami imprezowymi na jedności dostane jakieś balony/afisze z okazji przejścia na emeryture?

---------- Dopisano o 22:00 ---------- Poprzedni post napisano o 21:56 ----------

Cytat:
Napisane przez trocka8 Pokaż wiadomość
nie jestem ekspertem rowerowym, wszystko zależy od tego ile pieniędzy chcecie wydać na rower [jeśli możesz to napisz ile ]. ten mój rower w swojej cenie jest bardzo dobry, jedyne co bym w nim zmieniła to hamulce na hydrauliczne i mógłby być trochę lżejszy.
polecam poczytać sobie jakieś fora rowerowe i poorientować się trochę w temacie, bo może się okazać, że np kross na tym samym osprzęcie co merida z tej samej klasy może kosztować te kilka stów mniej. ja polecam ci właśnie krossy i scoty.
w sklepach rowerowych jest taki problem, że wiadomo, że sprzedawca będzie chciał ci sprzedać rower jak najdroższy. sama przez to przechodziłam - mówiłam, że chcę rower tak do tysiąca, oglądałam jakieś różne a facet tylko zagadywał "widzi pani, to tylko 200 złotych więcej a będzie pani miała coś tam a jak dorzuci pani jeszcze stówę to będzie pani miała jeszcze coś tam lepszego" i tak z tysiączka się robiło 1,5 :x
Chcemy wydać ok 1000zł na jeden rower
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora