Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Schudnij z Jillian Michaels - czesc II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-11-01, 19:04   #4759
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez Enna19 Pokaż wiadomość
Niestety nie wiem jakiego kettle'a używa Jillian Nadal nie jestem pewna co do tych 8 kg... Jest tam sporo ćwiczeń, w których trzymasz ciężar tylko w jednej ręce... ale oczywiście zrobisz jak uważać Jakiej wielkości masz swoje 4 kg? Udałoby Ci się jakimś cudem zmieścić dwa hantle w jednej ręce na próbę?
Wiesz, byłam w takim stanie, że przed rodziną się chowałam i spałam, bo potrzebowałam trochę czasu dla siebie. Musiałam po prostu swoje przejść, przeczekać, żeby teraz wracać powoli do formy. Ja już nie toleruję pieczywa :/ nawet jeśli jest to pełnoziarniste, to staram się nie kupować, bo chlebek kocham, więc są szanse, że zjem więcej, niż powinnam. U mnie dziś pełnoziarniste płątki z odrobiną musli na śniadanie, na II śniad. serek wiejski z pomidorem, rzodkiewką i 2 plastry szynki, przed chwilą jogurt naturalny z otrębami. Obiadu nie jestem w stanie przewidzieć/kontrolować, bo nie ja dziś gotuję (studencki zjazd świąteczny ).
Przykro mi z powodu wrzodów
Nie wiem jak mogłąbyś stracić więcej tłuszczyku, Ty tam już nic nie masz! ale jest to bardziej prawdopodobna opcja, niż mięśnie.
Ale mam nadzieję że zły czas już za Tobą?
Rozpisałaś już wielki harmonogram ?
U mnie dziś był wielkie test Shred with Weights Zamiast gdybać nad ciężarem kettla po prostu stwierdziłam że robię , oczywiście obydwa lvle na raz Użyłam jednego hantla 4kg... Lvl 1 - lekkie rozczarowanie, cały czas myślałam że za lekki ten hantel natomiast drugi lvl Zdecydowanie 4kg było wystarczające i lekko się zmasakrowałam, pewnie też dlatego że zrobiłam go od razu po 1lvl Ale ogólnie super program, muszę powtórzyć ale tym razem sam 2 i będę w stanie lepiej go ocenić.
Faktycznie można wykonywac z hantlą zamiast kettla z tymże na pewno jest mniej wygodnie.
Aaaa jeszcze jedna uwaga dla początkujących - zdecydowanie nie polecam tego programu dla osób ze słabymi mięśniami grzbietu! Jednak swingi wymagają sporej kontroli i świadomości ciała żeby je wykonać poprawnie i nie narobić sobie krzywdy. Jak ktoś nigdy nie robił to polecam zacząć od malutkiego obciążenia
Cytat:
Napisane przez Fresh Face Pokaż wiadomość
Jill używa 5 lb dump bells, czyli 2,27 kg.
http://www.ehow.com/how_5363883_do-j...day-shred.html
Dzięki za info Malutko... Ale w sumie ona musi jeszcze mówić w trakcie ćwiczeń i ładnie wyglądać więc to zrozumiałe że nie weźmie 8kg
Cytat:
Napisane przez Alexzus Pokaż wiadomość
No właśnie chyba 2.27kg- ze 7 funtów używa.
To ja tu się zastanawiam nad 2kg/ręka a Wy tu z 8kg wyskakujecie..
Chociaż w sklepie zadziwiająca różnica była między jednym 2kg a innym 2kg ciężarkiem - te solidniejsze wydawały się porządnie ciężkie, a 4kg chyba ledwo uniosłam
Na razie mnie nie stać na kupno Ale ćwiczę dalej Michelle Olson i wystarczy tego bólu w nogach, o brzuchu nie wspomnę. Dopiero 3 treningi zrobiłam, teraz była lekka przerwa ale.. może się dziś zbiorę.
Łydkę dziś zmierzyłam - pół cm mniej, tak samo udo. Hmm
Ale dziś był plackowy dzień eh.. guilty.
Wszystko zależy do jakich ćwiczeń potrzebujesz hantle. Do Jill wystarczają mi 4kg, natomiast do Chalean to już dla mnie zdecydowanie za mało
Najlepiej kupić regulowane i to właśnie zamierzam. Mogę Ci sprzedać moje czwórki
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora