Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - W brzuszku mamy dorastały - teraz roczek będą miały. Mamusie IX-X 2012
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-11-01, 20:25   #4697
Lewek
Zakorzenienie
 
Avatar Lewek
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 449
Dot.: W brzuszku mamy dorastały - teraz roczek będą miały. Mamusie IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez Dearlie Pokaż wiadomość
Ja to oczywiście się przebudzam, gdy Antek się budzi, bo śpi ze mną. Tż po trasie i tak śpi sam, żeby się porządnie wyspać, ale jak rano słyszy, że Antek gada, to przychodzi po niego i zabiera go do kuchni i tam sobie siedzą, słuchają muzyki, powoli szykują śniadanie, a ja w tym czasie "wypierzam się", a zazwyczaj jeszcze pośpię, bo ja ogólnie kocham spać, więc te pobudki po zmianie czasu mi nie na rękę, bo tak to spaliśmy przecież do 9-10.

Pokażesz nową fryzurkę Miśka? My w środę idziemy z Antkiem do fryzjera, bo tż nie pozwolił mi, żebym sama to zrobiła, choć oczywiście ja pierwsza chętna do takich rzeczy. Ciekawa jestem czy w ogóle wyjdzie od tego fryzjera obcięty, bo jak się będzie bał suszarek albo czegokolwiek, to go stamtąd zabieram.

W ogóle dowiedziałam się, że w naszym miasteczku jest Klub Mam, który ma spotkania raz w miesiącu i idziemy w poniedziałek z Antkiem. Jestem ciekawa jak odnajdzie się w takiej sytuacji, gdzie będzie dużo dzieci i to w różnym wieku.
No ja też chciałam do fryzjera, ale stwierdziliśmy że spróbujemy sami. Oczywiście maszynką go obgoliliśmy, TŻ jeździł a ja go zabawiałam. Jak zwykle micha kaszy okazała się najlepszym zajęciem dla dziecka. Fryzurkę pokażę jutro Nie jest idealna, ale chyba w domu łatwiej go czymś zająć, bo u fryzjera to pewnie by się bał samej fryzjerki
Muszę się rozejrzeć, może i u mnie jest coś takiego jak taki klub, fajna sprawa chyba. Mojemu by się przydało, bo on taki dzikusem i bojuch.
Lewek jest offline Zgłoś do moderatora