Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 6
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-06, 09:18   #3118
Roane
Wtajemniczenie
 
Avatar Roane
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: in the middle of nowhere
Wiadomości: 2 093
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 6

Cytat:
Napisane przez PawMaj13 Pokaż wiadomość
nie mam dziś spania... tż wyjeżdża, znów słomianą wdową zostaję. A nie lubię sama w chacie siedzieć... Chociaż sobie posprzątam, tak, żeby nie widział, bo ostatnio mi marudzi, że "za sterylna" się zrobiłam i jak mu tłumacze, że domek musi być czyściutki dla malucha, bo wszystko liże, gryzie, poznaje świat przez gębę to mi mówi, że u niego sterylnie nie było i jakoś żyje ale ja chcę, żeby było czysto i już. Czy to tak trudno zrozumieć? Sposób wychowywania jego mamy mi nie pasuje, widzę, ze popełniła sporo błędów, więc na pewno nie będę się na niej wzorowała, ani w kwestii czystości, a raczej jej braku, ani żadnej innej. Ostatnio, jak ją poprosiłam, żeby przy mnie nie paliła fajek, bo nie po to ja nie palę całą ciążę, żeby młody wdychał teraz powietrze z extra gównianym dodatkiem od swych pierwszych chwil jeszcze w moim łonie, na co ona mi "nie przesadzaj, nie zaszkodzi mi" po czym dodała, że ona w ciąży z siorą tża paliła 1,5 paczki dziennie durna baba. A później mi opowiadała, że się taka licha urodziła, malutka, uczulona na wszystko, co chwile zapalenie oskrzeli i płuc... a ta nie wie dlaczego normalnie durna baba na 102! Ja twardo zakomunikowałam, że mój syn ma całe życie na to, żeby wdychać "gówno z papierosa" i chcę oddalić ten moment jak najdłużej się da, więc mimo wszystko niech się przy mnie powstrzyma.
Też jakoś tak bardziej na czystość uwagę zaczęłam zwracać. Nagle okazało się że nie mogę patrzeć na brudne naczynia, wszystko natychmiast musi być umyte Dodatkowo zmywarkę mam zepsutą, więc non stop paznokcie sobie niszczę Ale za to codziennie mam nowy manicure.
Moja dobra koleżanka całą ciążę paliłą. Urodziła w siódmym miesiącu przez CC. Jej córeczka zmarła w 2 miesiącu życia na zespół nagłej śmierci łóżeczkowej. To było 13 lat temu, ale dziewczyna do tej pory leczy się z depresji. Więc jak tylko dowiedziałam się o ciąży, przestałam palić. Od razu przed oczami stanęła mi ta dziewczyna. Gonię ludzi żeby nie palili przy mnie, nie ma zmiłuj. To nie jest kwestia w której można zgadzać się na jakiekolwiek kompromisy.

Cytat:
Napisane przez PawMaj13 Pokaż wiadomość
nie no, taki jak masz teraz oczywiście
Ja też kiedyś miałam małe cyce małe tzn 75 D ale teraz kupuję na wielkie arbuzy, nie łudząc się, że kiedyś jeszcze będę miała takie dwie zgrabne kuleczki. mam 85 G/H... mogę nimi zabić, jakbym wzieła dobry zamach
Tak mi się skojarzyło... http://www.youtube.com/watch?v=cTuNCuDNH4g
__________________
W czasach powszechnego i nieograniczonego dostępu do informacji, ignorancja to kwestia wyboru.
Roane jest offline Zgłoś do moderatora