Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sylwester - najgorszy dzień w roku :(((
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-11-07, 13:14   #27
Sunnyyear
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5
Dot.: Sylwester - najgorszy dzień w roku :(((

Cytat:
Napisane przez Fizonna Pokaż wiadomość
Ja do dzis nie zapomne sylwestra 2010 kiedy uleglam namowom mamy i poszlam na rodzinne party wcisnelam sie w sukienke, zrobilam mejkapa i poszlam spelniac rodzinny obowiazek to byl zly pomysl bylo gorzej niz myslalam. Na miejscu okazalo się ze mam za krotka sukienke, za czerwona szminke, kolor wlosow mi nie pasuje bo powinien byc blond a nie jakis czarny. jedzac slalatke ziemniaczana sluchalam pytan kiedy przyprowadze meza bo 22 lata i brak kandydata to skandal. Juz nigdy nie ulegne presji jesli chodzi o sylwestra dlatego za tamte straty moralne w tym roku bedzie uwaga: SYLWESTER w GACIACH w Terma Bani w Białce. W życiu się nie przyznam rodzinie ktoś też chce się zbuntować? To chodźta też *****reklama usunięta przez moderatora***
Moja przyjaciółka tam jedzie z chłopakiem na Sylwka. Też w gaciach bo on byłby zazdrosny o gapiących się na nia kolesi Strasznie sie tym jarają. Ja się ciesze ze tam jada wreszcie nie bedzie biadolenia ze nie ma co na siebie wlozyć i ciągania mnie po sklepach a jakies bikini chyba fajne ma ja siedze w tym roku w domu. Mo jestem mamą od 2 tygodni
Sunnyyear jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując