Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-11-12, 13:43   #2856
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez wisienka_com Pokaż wiadomość
farbuje loreal luo 10.01 i wychodzi mi ciepły blond, nie żółty ale ciepły
czy mogłabym sam 10/1 wella koleston położyć ?? czy może zmieszać go z jakimś innym??
a no to spoko, to mozesz dac 10/1 albo 10.16, tylko ten z 8 odradzam poki wlosy sa zolto-cieple.

Cytat:
Napisane przez jjulitaa Pokaż wiadomość
Bunny dziękuję bardzo za odpisanie
Ja miałam 7cm odrostu ciemny brąz/wpadający wręcz w czarne...
Hm to wyszedł mi taki żółty blond, czasami w sztucznym świetle wpada w żółto-rudy blond. Nie jest też mocno ciemny, ale resztę włosów mam poziom ok 12 chyba, taki jak w miniaturce, to ten odrost odcina się bardzo.
Czyli radzisz garnierem 111z serii naturals ? A loreala nawet nie próbować?

Bo zawsze chciałam spróbować tego loreala o którym pisałam, ale wiedziałam, że moich naturalnych nie ruszy.
I pomyślałam, że jak teraz mam rozjaśnione już trochę, to chwyci on. ALe ja to się na tym zupełnie nie znam.

A i jeszcze zależy mi na takim bardziej słonecznym jasnym blondzie jak po rozjaśniaczu, niż chłodnym, popielatym odcieniu
tym bardziej nie rozumiem po co chcialas to rozjasniac farba...
ja bym to rozjasnila rozjasniaczem do jasnozoltego i potem stonowala dowolna farba- moze byc loreal na 6%.
czy sam garnier da rade? moze nie dac, a na pewno moze nie wyrownac do bialych dlugosci.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora