Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Schudnij z Jillian Michaels - czesc II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-11-12, 17:19   #4809
Seducer
Zadomowienie
 
Avatar Seducer
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 212
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Hej dziewczyny, do tej pory tylko Was czytałam, a teraz stwierdziłam, że w sumie też się udzielę Mam prośbę o poradę, postaram się w dużym skrócie opisać problem:

Treningi domowe wykonuję od marca tego roku, zaczynałam od E. Chodakowskiej (TURBO, KILLER), potem niestety moje stawy kolejno zaczęły wysiadać i musiałam modyfikować treningi. Aktualnie wykonuję kilka zestawów z yt po trochu, a do listopada biegałam. Biegam tak 50-60minut, prędkość ok. 10km/h.
Zaczęłam 30 Day Shred w zeszły poniedziałek, czyli jutro mam ostatni dzień levelu 1. Boję się 2-giej części, czy nie obciąża ona zbytnio kolan lub kostek? Mam z nimi cholerny problem i pierwsze 4 dni treningu z Jillian to była dla mnie istna męczarnia, ale teraz jest znacznie lepiej. Poza tym mój organizm jest słaby mimo wszystko i kiepsko radzę sobie z ćwiczeniami siłowymi. Mam np. bardzo słabe ręce i hantelkami po 1,5kg ledwo czasem daję radę...

Kolejne pytanie to czy ktoś mógłby określić, czy tak wykonywane przeze mnie treningi są dobrze skomponowane? Podam 2 dla przykładu, te najczęstsze:
PIERWSZY:
- rozgrzewka 5 minut
- Cardio Circuit 2 Jillian
- 6-minutowy trening Ewy Chodakowskiej
- 30 Day Shred
- 3x Cardio Circuit (3,5,4 - zazwyczaj ta kolejność :P )
- jakieś 5-6 minut ćwiczeń, np. rundka z TURBO czy coś
- abs 8 minut
- rozciąganie

DRUGI:
- rozgrzewka 5 minut
- 8-minutowe cardio HIIT
- Full Body Workout 1 Mel B
- 30 Day Shred
- jakiś trening cardio ok. 6 minut
- Full Body Workout 2 Mel B
- rozciąganie

Co sądzicie? Bardzo proszę o poradę!
Seducer jest offline Zgłoś do moderatora