Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ślub i wesele - Nie zaproszenie 1 z rodziców
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-11-12, 18:03   #9
Cherry Blossom Girl
nyan nyan ^^
 
Avatar Cherry Blossom Girl
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 956
Dot.: Ślub i wesele - Nie zaproszenie 1 z rodziców

Odpowiem z mojej perspektywy.

Mój ojciec jest alkoholikiem, to czy poszedł się w końcu leczyć, nie leży w kręgu mojego zainteresowania. Nigdy nie zapomnę jednak jakim niebezpiecznym był człowiekiem, agresywnym i toksycznym. Znęcał się nade mną i matką psychicznie i fizycznie (moja matka do dziś nosi blizny).
Zerwałam z nim kontakt siedem lat temu, jednakże moi dziadkowie uważają, że "ojca ma się tylko jednego" i jest to koronny argument by odnowić z nim relację. Na wieść o zbliżającym się ślubie ojciec "uaktywnił się" i dąży do kontaktu. Ale ja mam w pamięci jedynie to, że przykładał mojej matce nóż do gardła.
Oczywiście nikt mu nie zabroni przyjść do USC, pewnie i tak się tam pojawi i jak gdyby nigdy nic podejdzie do mnie i będzie niesamowicie zdziwiony, że nie chcę z nim rozmawiać. Na moje szczęście ostatnią rzeczą która mnie interesuje jest to jak coś będzie wyglądało i "co ludzie powiedzą" więc nie będę udawać, że wszystko jest w porządku i bawić się w radosne pojednania.
Podsumowując: jeśli Twój TŻ Autorko nie czuje się na siłach, by zaprosić ojca, to nikt nie ma prawa wywierać na nim presji. To Wasz dzień, macie prawo przeżyć go tak, jak chcecie i zapamiętać go możliwie najbardziej pozytywnie. Co więcej, nie ma chyba nic ważniejszego niż czuć się komfortowo i szczęśliwie na własnym weselu.
Cherry Blossom Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując