Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Schudnij z Jillian Michaels - czesc II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-11-13, 18:01   #4819
Seducer
Zadomowienie
 
Avatar Seducer
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 212
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Enna19 Ponownie dziękuję, szczególnie że ta odpowiedź jest mi bardzo przydatna: teraz wiem gdzie i czego szukać dla urozmaicenia ćwiczeń Dzisiaj skończyłam 10. dzień Shreda, jutro spróbuję zrobić Level 2, bo 1 jak zauważyłam nie stanowi już dla mnie takiego problemu. Musiałam jednak trening bardzo ograniczyć, bo znowu pojawiły się problemy (tym razem trochę kolano i siada mi powoli staw skokowy, który już miałam 2x skręcony). Wiem, że jak się teraz oszczędzę to już będzie w porządku, więc wezmę się niebawem za któryś z zaproponowanych przez Ciebie zestawów
Emm_Aga Twój komentarz przeczytałam niedługo przed podejściem do Shreda, utkwiło mi w głowie i starałam się naprawdę dać z siebie wszystko haha Zaczynałam - było mi zimno. Po 5 minutach serio się rozgrzałam

Jeszcze moje małe pytanie: czy któraś z Was podczas Shreda robiła czasem przerwy 1-2 dniowe? Albo ogólnie ile razy w tygodniu ćwiczycie? I czy "regeneracyjne" dni faktycznie wyglądają tak, że nie ćwiczy się kompletnie nic? Bo od wielu znajomych słyszałam, że dla nich regeneracja wcale nie znaczy braku treningu.
Seducer jest offline Zgłoś do moderatora