Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Moda 'Plus Size' cz.5 - tu ciuchami się chwalimy i o zdobyczach gaworzymy :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-11-14, 09:02   #416
misiadk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 154
Dot.: Moda 'Plus Size' cz.5 - tu ciuchami się chwalimy i o zdobyczach gaworzymy :)

Cytat:
Napisane przez malakser Pokaż wiadomość
nie ZBAMUJA MNIE JAK wrzucelinki aukcji które kupiłam na all ze sklepu Twoje Kreacje ?? bo akurat mam odpalona stronkę
Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
To ja się pochwalę nowymi zdobyczami z allegro Co prawda letnie ale ostatnio mam hopla na punkcie sukienek i na nic innego nie zwracam uwagi.
Fajne sukienki. Teraz to w sumie można kupić letnie ubrania za niewielkie pieniądze. sama też upatrzyłam sobie jedna bluzkę.

Cytat:
Napisane przez Wanilka5 Pokaż wiadomość
Miszona-super ciuszki

a mnie wreszcie dzis przyszla Torebka-SOWA

---------- Dopisano o 21:45 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------



o mnie bardzo dobrze swiadczy-bo na watku załatwia sie tez sprawy taka jak te. a niestety bywaja tu KLONY i TROLLE na forum Wizaz. juz koncze ten temat.

za 2 tygodnie Andziejki-wybieracie sie na Nie? macie juz pomysl na Kreacje?
Ja wybieram się w koleżankami do klubu poszaleć, ale mamy taką "umowę", że raz w miesiącu wybieramy się gdzieś razem i tak właśnie się złożyło, że wypadają andrzejki. A co do kreacji to spodnie i jakaś bluzka, bo przewiduje się szaleństwo do rana i musi być wygodnie. Co do samego święta to nie mam nic przeciwko, bo ono u nas już dłuższy czas gości i jest całkiem zabawne. Co do poprzednich to mam wrażenie, że to tylko wyciągacz pieniędzy, a ja je osobiście omijam szerokim łukiem

Dziewczyny piękne torty

Edytowane przez misiadk
Czas edycji: 2013-11-14 o 09:03
misiadk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując