Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-14, 16:39   #2082
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Jeżeli już piekę to zazwyczaj jest to szarlotka na kruchym cieście(przepis standardowy z netu) oczywiście zamiast cukru ksylitol i mąka razowa lub orkiszowa z Bio Planet ciasto sie nie rozwala no i masło naturalne osełka żadne margaryny. Kupuję mleko prosto od krowy i takie w niewielkiej ilości jest dozwolone sama robię ser i serwatkę która jest mega zdrowa,chodzi o mleko ze sklepów które zazwyczaj z mlekiem niewiele mają wspólnego. Ja zastosowałam kuracje wg.Janusa była najbardziej skuteczna.Mi lekarz powiedział ze sobie świetnie radzę i nic mi więcej nie pomoże Po pół roku kuracji i rygorystycznej diety w talii zeszły mi 2 rozmiary(jako nastolatka nie miałam takiej talii jak po tej kuracji) przy tej samej wadze a myślałam ze taki zaokrąglony brzuszek to po ciąży został a tu grzyki harcowały.
Ja jestem bardzo szczuplutka, ale brzuszek to mam właśnie krągły... Zaczynam się zastanawiać. Jak by co to jeśli mogę odezwę się na priv
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora