Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-11-15, 02:28   #1860
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez la'Mbria Pokaż wiadomość
październik zamknęłam w równiuśkich 290 km (jakbym to sprawdziła wcześniej to bym na siłę dojechała do tych 300)...a dziś mi stuknęła pierwsza setka listopadowa...ale ziąb u mnie coraz gorszy. Ciuszki mam w miarę ogarnięte, ale zimno mi w twarz i przykro się oddycha ....żeby tak chociaż do 250km dojechać
nie wiem jak ja przeżyję te 3 miesiące zdana na łaskę i smród ZTM-u....
Gratulacje kilometrow
Cytat:
Napisane przez meryy82 Pokaż wiadomość
Ale, ale u mnie wystarczy, że codziennie przynajmniej godzina jazdy i już waga jedzie w dol.



żyjemy odebrałam rower z serwisu i śmigam
fajny parking i auta na parkingu - lubię takie zdjęcia, mogę sobie chociaż trochę ameryki pooglądać



po serwisowej przerwie powrót na trasę na 2 kółkach spowodował u mnie niespodziewany przyrost dobrego humoru.
Tez tak mam z waga-ostatnio zmiescilam sie w ulubione granatowe rurki w rozmiarze 5-wyciagam z szafy ciuchy o ktorych zapomnialam.Ostatnio tez znalazlam skorzano-siatkowe rekawiczki z obcietymi palcami do jazdy na rowerze-okazalo sie ze maja gdzies z 10 lat i nalezaly do mojego tz-juz sa moimi ulubionymi

No to bede Cie zameczac zdjeciamiI czekam na Twoje

Tez mam o 100%lepszy humor jak jezdze


Cytat:
Napisane przez la'Mbria Pokaż wiadomość
Meryy- ja jeżdzę w kurtce z Lidla, niby narciarska...ale leciutka, trzyma ciepło gdy się w niej ruszasz (bo do chodzenia w niej w zimie, to pewnie za lekka będzie), ma duuuzo kieszeni i wygodnych zakamarków, wywietrzniki pod pachami,ściągacz dodatkowy na nerki, oraz- co w niej kocham najbardziej- przypinkę na klucze taki kawałek gumki z karabińczykiem wszyty do kieszeni- można sobie na to zaczepić klucze, genialna sprawa! wszystkie kurtki powinny to mieć
no i oczywiście kaptur ze ściagaczem też ma i mitenki.
Nie wiem ile kosztuje profesjonalna kurtka rowerowa na zimę, ale ta z lidla kosztowała 129pln.

Macie na zimę jakieś chustki, albo inne cuda, żeby tak nie pizgało po twarzy?
Strasznie mi sie dziś jechało a ludzie patrzyli na mnie jak na dziwadło, bo synka wiozłam w foteliku ....młody się hartuje
Tez mam podobna kurtke ale jeszcze jest na nia za cieplo.Dzisiaj zrobilam 12k i bylo jakies 12 stopni i bylo idealnie.Do plecaka wlozylam lekka kurtke i szalik taki dziergany ale bylo i tak za cieplo.
Super ze hartujesz synka-moze ludzie patrzyli sie z podziwem?
Swietne video:
http://vimeo.com/66606394

Edytowane przez CzarnyElf
Czas edycji: 2013-11-15 o 02:46
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora