Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wyobrażenia przed porodem, a rzeczywistość po;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-11-16, 18:15   #415
lachryma
Zakorzenienie
 
Avatar lachryma
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 6 025
Dot.: Wyobrażenia przed porodem, a rzeczywistość po;)

U mnie:

- nie myślałam, że będzie aż tak boleć nastawialam się oczywiście na ból, ale w życiu bym nie pomyślała, że to będzie taki hardcore. Tego nie da się opisać, błagalam żeby mnie pokroili i żeby to się skończyło.

- połóg: ok, domyślalam się że będzie nieprzyjemnie. Skończyło się na tym, że musiałam być myta w pierwszej dobie w szpitalu, nie miałam siły wstać z łóżka. Dobrze, że mała prawie całą pierwszą dobę przespala ogólnie pierwszy tydzień był koszmarem nie z tej ziemi.

- chciałam pół roku kp. Ale córką była innego zdania, nie chciała piersi. Laktator i te sprawy wytrzymałam w sposób półtorej miesiąca.

- myślałam, że będę niewyspana, zarwane nocki itp. Ale los po ciężkim porodzie dał mi córkę absolutnie przewidywalna i mało marudna. Przesypiala już po miesiącu prawie całe noce.

- myślałam, że kocham niesamowicie mojego męża. Uczucie do niego to pikus w porównaniu z tym co czuje patrząc na córkę.

- myślałam, że baby blues mnie ominie. A miałam jazdy nie z tej ziemi: bałam się chodzić na spacery z małą, bo ktoś nas przejedzie. Jak mąż schodził z piętra na parter schodami trzymając na rękach dziecko, musiałam iść przed nim asekurujac go; bo się potknie i spadnie z małą ze schodów. Było tego masę. Na szczęście przeszło po tygodniu.

- myślałam, że skurcze parte przyniosą mi "ulgę". A były jeszcze gorsze niż te prowadzące do rozwarcia. Podczas partych byłam pewna, że pekne w pół, że mnie rozwali.

- myślałam, że będę miała/ sama sobie zrobię lewatywe w szpitalu. Niestety, podczas całej akcji uciekło mi to. A szkoda

- myślałam, że pampersy są drogie tak mi się ciągle wydawało. A ceny całkiem znosne.

- nie myślałam że ciąża/ poród spowoduje u mnie aż taką czystke na głowie (włosy lecą garściami) czy pogorszenie wzroku

- chciałam mieć dwójkę dzieci. Taaa


Tyle z najważniejszych.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"nie człowieka kocham mniej, lecz naturę bardziej"
lachryma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując