Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-05-18, 21:10   #21
silver_shira
Raczkowanie
 
Avatar silver_shira
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 209
Lightbulb Dot.: praca w Tally Weijl, Trollu, New Yorkerze, Cropp Town..

Hej dziewczyny moze i ja troche rozwieje wasze wątpliwosci pracowalam w nastepujacych sklepach Cropp Town, Roy Robson a aktualnie pracuje smyku.
po koleji do Croppa dostalam sie na pół etatu jak jeszcze chodzilam do szkoly dokladnie w 3 klasie LO pracowalam tam tylko w weekendy no i stawka strasznie marna (dostawalam okolo 300 max 350 - brutto jest to 450 żenada)ale przynajmniej nie wymagali doswiadczenia no i dzieki nim je nabylam no wiec jesli chodzi o start no to polecam Cropp'a :P no na fajnych ludzi mozna trafic ale niekoniecznie (...)
drugi sklep malo znany to byl Roy Robson hmm ogolnie dobra szkola ale coz moge powiedziec wyzyskuja ludzi praca według standardow (...) popracowalam miesiac probny byla ze mna jeszcze taka dziewczyna tez na probnym i oni poprostu zrobili sobie chyba zawody kto bedzie lepszy no coz mi umowy nie przedluzyli i wsumie jestem szczesliwa bo to byl istny wyscig szurow tzn mielismy miesieczny plan do utargowania i doslownie kazdy bił sie o klienta porażka totalna byla fatalna atmoswera jeden nadawal na drugiego poprostu szkoda gadac no ale nic zdobylam kolejne doswiadczenie no i teraz pracuje w Smyku jestem niesamowicie zadowolona super ekipa praca fajna milo czas leci wiec powiem tak nie wazne gdzie zaczniecie wazne gdzie skonczycie ! powodzenia wam zycze i nie bojcie sie skladac CV nawet jesli nie macie doswiadczenia wiadomo ze bedziecie mialy mniejsze szanse no ale jesli wezma was na rozmowe to znaczy ze wszystko od tego momentu juz tylko w waszych rekach i ze im nie przeszkadzal wasz brak doswiadczenia.
__________________

What's wrong?
I only Try To Be So Perfect.....


mój blog :http://historiamodyxxwieku.blog.onet.pl/
silver_shira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując