Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-05-18, 23:47   #974
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu

Cytat:
Napisane przez strzyga77 Pokaż wiadomość
Witam. Często korzystam z waszych porad.........teraz poszukuje idealnego kremu na pierwsze zmarszczki rozważam Deridium Lieraca lub Pharmaceris Magni-Capilaril o ile składu tego drugiego nie znam wiem tylko, że zaiera peptydy.........

Lierac Deridium
natomiast: water, hydrogenadet coconut, zea mays germ oil, gliceryn, alchemilla vulgaris extract, ethylhexyl methoxycinnamate, gliceryl ct. equiesetum arvanse extract, propylyne glicol, tocopheryl acetate, tromethamine, carbomer, cucurbita pepo, seed oil, tetrasodium edta, fragrance, phenoxyethanol, methlparaben, ethylparaben, propylparaben, butyparaben, isobutylparaben, benzonic acid, dehydroacetic acid
uffffffff
proszę o pomoc
alchemilla vulgaris extract-przywrotnik pospolity posrod roznych wlasciwosci przywraca elastycznosc naskorka przez co jest dodatkowym atutem poniewaz znajduje sie wysoko w skladzie


equiesetum arvanse extract-skrzyp polny,wplywa na elastycznosc naskorka,ujędrnia skórę

zea mays germ oil-olej z kukurydzy jest naturalnym roślinnym “koncentratem multiwitaminowym” – zawiera wit.E, B, PP, A, B-karoten, lecytynę, nienasycone kwasy tłuszczowe i związki mineralne.


Krem wydaje mi sie ciekawy,na pewno skora zyska odpowiedni poziom nawilzenia oraz odzywienia,dodatkowo uelastyczni ja-wydaje mi sie,ze gdybym nie uzywala Dirosealu to mozliwe,ze sama skusilabym sie na ten krem-jednak cudow na pewno nie nalezy oczekiwac.


Ziuta

magnesium ascorbyl phosphate to fosforan magnezowy witaminy C- inna postać wit. C

Retinyl Palmitate to palmitynian retinolu inaczej to postac wit.A

Kwas ursulowy ma wlasciwosci antyoksydacyjne, chroni przed powstawaniem zmarszczek, spłyca już istniejące, wybiela plamy starcze oraz poprawia strukturę kolagenu skóry, przez co zwiększa jej sprężystość.

Patrzac na sklad tego serum przyczepie sie do konserwantu DMDM Hydantoin,ktory pojawia sie w coraz ciekawszych kosmetykach
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora