Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek siódmy już nam leci, nie budzimy naszych dzieci :) Mamy IX-X 2012
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-11-22, 12:32   #914
weronika_91
Zakorzenienie
 
Avatar weronika_91
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 3 464
Dot.: Wątek siódmy już nam leci, nie budzimy naszych dzieci :) Mamy IX-X 2012

Witam my już po szczepieniu i tak jak Nisia teraz nerwówka ... u nas niestety szczepią mmr . Jaśko tylko zapłakał na chwilę ale pielęgniakra szybko pobiegła po pacynkę i już było dobrze teraz sobie smacznie śpi


Cytat:
Napisane przez monarika Pokaż wiadomość

Daj znać koniecznie co Ci powiedział
a więc poobserwowała Jaśka jak chodzi i stwierdziła, że bardzo ładnie stawia stopy, a to że czasem idzie na paluszkach tzn że w ten sposób ćwiczy sobie mięśnie. Jak to powiedziała nie ma powodu do niepokoju

Cytat:
Napisane przez kasiam187 Pokaż wiadomość


dziewczyny którą zabawkę byście wybrała z poniższych dwóch? obie Giulia widziała u koleżanki. konikiem była najbardziej zainteresowana, i teraz w domu jak siada na swoj samochodzik o próbuje sie nim bujac wiec dlatego o nim myśle. ale podoba mi sie tez ta kuchnia bardzooo, ale nie wiem czy nie za wcześnie ? prędzej chyba za rok jak już bedzie meic dwa latka. com?
zdecydowanie konik

Cytat:
Napisane przez Dearlie Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Aż się boję chwalić, ale od jakiegoś tygodnia Antek przesypia całe noce bez pobudki na mleko, którą miał ok. 5 Dzisiaj pobił rekord, bo spał bez przerwy od 20 do 8:45

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka
taka sobie pożyje :P za przespane noce ciekawe kiedy my się ich doczekamy

Cytat:
Napisane przez Nisia4 Pokaż wiadomość
Piękne te koniki, śliczne!

My po szczepieniu, dzięki za kciuki, było trochę płaczu, ale nie aż tak bardzo, tylko teraz ten stres i nerwówka...
dokładnie u nas to samo

Cytat:
Napisane przez elena_100 Pokaż wiadomość


Dziewczęta jak nauczyłyście wasze dzieci pić ze słomki. Moja nie kuma o co chodzi. Mieszka słomką w kubku i tyle
Nie tylko Kamilka bo mój mały też nie potrafi słomkę gryzie, a jak mu dam mały soczek w kartoniku ze słomką to tak dusi kartonik że sok wylatuje
__________________
Jaśko
weronika_91 jest offline Zgłoś do moderatora