Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wymienię NIE ZNAM REGULAMINU BabyLiss MS21E lokówko-karbownica LISTOPAD
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-11-24, 00:19   #1
kasiek1122
Zakorzenienie
 
Avatar kasiek1122
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 082
Przekupka: 65 pkt / 100% pozyt.

BabyLiss MS21E lokówko-karbownica LISTOPAD


nieaktualne


Ostrzeżenie dostałam za to, że nie napisałam LISTOPAD w wątku, sorry, ale nie czytam regulaminu na bieżąco, bo rzadko tu bywam. Więc nie bójcie się, że dotyczy one czegoś innego.

WYMIANA:


1. BabyLiss MS21E lokówko-karbownica zakupiona 16.10.2013r, użyłam jej tylko jeden raz do sesji zdjęciowej, ale nie jest mi już potrzebna. Produkt kupiony w Media Markt za 179,90zł. Jest w stanie idealnym. Brakuje jednak dołączonych oryginalnie do zestawu wsuwek i klamerek do podtrzymywania włosów, niestety gdzieś się zapodziały. Widoczna na opakowaniu torebka babyliss do przechowywania oczywiście jest dołączona do zawartości pudełka, ale nie ma jej na moich zdjęciach. Posiadam paragon, który dodaję do urządzenia. Gwarancja na podstawie paragonu 2 lata.

2.
Paleta 5 podkładów HD Micro Foundation marki Kryolan. Podkłady HD Micro Foundation posiadają bardzo dobre właściwości kryjące. Z powodzeniem mogą być stosowane jako korektor tuszujący wszelkie niedoskonałości skóry. Wachlarz odcieni skomponowanych w palecie czyni ją uniwersalną dla każdego typu i koloru cery. Paletka No. 1. Zakupiłam ją około 3 miesiące temu (ważność 24 miesiące od otwarcia). Zużycie niewielkie, wszystko widać na zdjęciach. Oryginalne pudełko i pędzelek. Pierwotna wartość 148zł.
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  bb1.jpg
Wyświetleń: 79
Rozmiar:  56,4 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  bb2.jpg
Wyświetleń: 32
Rozmiar:  73,1 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  bb3.jpg
Wyświetleń: 71
Rozmiar:  44,4 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  bb4.jpg
Wyświetleń: 57
Rozmiar:  72,6 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  bb5.jpg
Wyświetleń: 19
Rozmiar:  40,9 KB  

Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  k0.jpg
Wyświetleń: 15
Rozmiar:  47,5 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  k1.jpg
Wyświetleń: 7
Rozmiar:  45,1 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  k2.jpg
Wyświetleń: 4
Rozmiar:  44,3 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  k3.jpg
Wyświetleń: 4
Rozmiar:  40,7 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  k4.jpg
Wyświetleń: 10
Rozmiar:  38,4 KB  


Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!
__________________
Wymianka

Edytowane przez kasiek1122
Czas edycji: 2014-01-04 o 00:44
kasiek1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując