Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - wizażankowe wpadki;-)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-16, 12:22   #28
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 449
Dot.: wizażankowe wpadki;-)

Odnosnie opowiesci z tata z dzieckiem na reku..
Kiedy moja mama była w ciazy z moim bratem, pojechałam jako niespełna 4ro latka z tata nad morze. Były to czasy kiedy oczywsicie nikt o zadnym molestowaniu dzieci nie mowił, i mysle, ze gdyby ta historia zdarzyla sie dzis moj ojciec siedziałby najpewniej w wiezieniu.
Otoz nie wiedziec czemu jako dzieciak bałam sie wody a konkretnie takiej, ktora mi kapała na głowe. W domu mielismy wanne, wiec włosy mam myła mi w kapieli, był krzyk i płacz ale jakos sie przyzwyczaiłam. Natomiast tam nad morzem, były w takich specjalnych wydzielonych miejscach ogromne prysznice. Moj ojciec wzial mnie ze soba do takiej "kabiny" i chciał mi umyc te nieszczesne włosy. Narobiłam takiego wrzasku, ze facet z kabiny obok pobiegł bo jakiegos stroza, czy dzielnicowego czy kogos kto pilnował porzadku, bo był pewny, ze ojciec mnie morduje albo nie wiadomo co robi! wyobrazcie sobie jak to wygladało: dzieciak- dziewczynka wsciekle sie wydziera prawie mdleje od tego płaczu( a trwało to podobno ok poł godziny!) stroz z grupa ludzi puka do kabiny a tam goły facet z gołym dzieckiem, ktore placze jakby jej głowe obcinano I jak tu wytłumczyc, ze sie chciało tylko umyc włosy?
Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując